تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر تلویزیون سونی

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس تلویزیون های سونی با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر تلویزیون

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

بی شک شما هم مایل به تعویض تلویزیون سونی خود در صورت مواجه با خرابی آن نیستید و باتوجه به هزینه های‌بالای‌تلویزیون سونی برای‌خرید تلویزیون سونی جدید تمایل دارید که مشکل تلویزیون خود را پیدا کنید و آنرا تعمیر کنید. البته تعمیر تلویزیون سونی باید به صورت حرفه ای‌و تخصصی انجام شود که دوباره دچار مشکل و خرابی نشود.
 کارا با استاد با داشتن افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر تلویزیون سونی انجام این خدمات تعمیر تلویزیون سونی را برای شما ارائه کرده است.

کارا با استاد تعمیر تلویزیون سونی را با مناسب ترین قیمت و با صرفه جویی‌درزمان، هم در محل کار شما و هم منزل شما با افراد متخصص و تکنسین انجام میدهند.
در نهایت مشکلات وایرادات تلوزیون سونی شما را جستجو، و به تعمیر تلویزیون سونی شما میپردازند.

تاریخچه تلویزیون سونی و تلویزیون سونی ساخت کدام کشور است؟

شرکت سونی توسط آقایان ایبوکا ماسارو و مورتا آکیو در سال 1946 با عنوان شرکت مهندسی ارتباطات مخابرات توکیو تاسیس شد. این دو فرد در زمان جنگ جهانی دوم در ارتش مشغول به خدمت بودند و همان جا باهم آشنا شدند که ایبوکا در یک شرکت، دستگاه های الکترونیکی را تهیه می کرد و موریتا مدرس علوم کاربردی بود که این دو نفر به عنوان مهندس، طراحی موشک های‌گرمایشی‌رابرای‌ ارتش امپراتوری ژاپن رابرعهده داشتند. این دو نفر با ترکیب توانایی هایشان توانستند لقب جذاب ترین رابطه کاری‌در تاریخ تجاری را از آن خود کنند. همانطور که در بالا ذکر کردیک ایبوکا دستگاه های اکترونیکی راتهیه میکرد پس ذهن خلاق و مخترع گروه بود و موریتا هم مدیریت و بازاریابی را بر عهده داشت، این دو نفر مکمل و کامل کننده سونی بودند. و شرکت سونی در شهر توکیوی ژاپن تاسیس و ساخته شد.

تعمیر و نصب تلوزیون سونی

‌انواع تلویزیون سونی

تنوع محصولات در برند سونی‌بالا میباشد و انواع مختلفی‌از تلویزیون های‌سونی‌در بازار عرضه شده است. شما با شناخت کافی‌از هرمدل و کارآمدی آن میتوانید بهترین مدل تلویزیون سونی‌را  نسبت به عملکرد و داشتن نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در کح شما انتخاب کنید.

تلویزیون SONY X940E

تلویزیون SONY X940E بهترین تلویزیون سونی است که شرکت سونی تولید کرده و 
سایز بزرگ آن یعنی 75 اینچی‌در بازار یافت میشود واز ویژگی لوکال دیمینگ یعنی دارای‌ چراغ هایی‌است که در پشت ال ای دی هستند و کنتراست تلویزیون سونی را افزایش میدهند و با افزایش کنتراست تلویزیون سونی باعث بهبود کیفیت تصویر در تلویزیون سونی میشود و  از معایب این مدل تلویزیون سونی‌میتوان به موشن و حرکت ضعیف در آن اشاره کرد.

تعمیر و نصب تلوزیون سونی
تعمیر و نصب تلوزیون سونی

تلویزیون SONY X930E

این مدل تلویزیون سونی از گران ترین مدل های‌تلوزیون سونی میباشد زیرا دارای‌تصویر با کیفیت بسیار عالی و بی نظیرو دارای قابلیت نوردهی‌و بلک لایت می باشد. این تلویزیون ها در اندازه های‌تلوزیون سونی ۵۵ اینچ و تلویزیون ۶۵ اینچ سونی در بازار عرضه شده است.

تلویزیون SONY X9000E

این مدل تلویزیون سونی‌لوکال دیمینگ ضعیفی دارد ولی در قبال آن از ویژگی‌ طیف رنگی و ال ای دی و حرکت موشن بالایی‌نسبت به بقیه مدل های‌تلویزیون سونی دارند و همچننن با ‌قیمت مناسبی در بازار عرضه شده است.

مرکز خدمات تعمیر تلویزیون سونی
تعمیر قطعات تلویزیون سونی

تلویزیون SONY X8500E

در این مدل تلویزیون سونی کیفیت تصویرتلویزیون سونی4k میباشد دارای‌موشن هندینگ بسیارعالی میباشد و از معایب این مدل تلویزیون سونی میتوان به روشنایی‌کم آن درپنل که برای اتاق های‌پر نور بدلیل کیفیت پایین تصویراستفاده نمیشود و همچنین زاویه دید آن که از هز زاویه ای‌ قابل مشاهده نمیباشد اشاره کرد.

تلویزیون SONY X8000E

مدل تلوزیون سونی 8000 یکی از بهترین مدل تلویزیون های سونی میباشد زیرا دارای زاویه دید مناسب از همه‌ی‌زوایا،دارای طیف وسیع رنگ ها و حرکت موشن خوب میباشد. عمق سیاه آن ضعیف است و برای‌محیط های‌کم نور مناسب نمیباشد.

تعمیر و نصب تلوزیون سونی
تعمیر و نصب تلوزیون سونی

تلویزیون Z8H دارای جدیدترین تکنولوژی روز

سونی در سال 2020 از جدیدترین تلویزیون سونی وبهترین مدل تلوزیون سونی‌خود رونمایی‌کرد.
  
تلویزیون جدید سونی در این مدل از جدیدترین تلویزیون سونی و قوی ترین تلوزیون های‌سونی میباشد و از تمام تکنولوژی‌ها پشتیبانی میکند.
در بروز هرگونه مشکل و ایراد فنی در هر یک از مدل های تلویزیون سونی‌میتوانید در سایت کارا با استاد از تعمیر تلویزیون سونی با بهترین و متخصصین در این زمینه تماس بگیرید تا تعمیر تلویزیون سونی را د رمحل کار یا منزل شما انجام دهند. 

تعمیر انواع مدل های تلویزیون سونی

تشریح تلویزیون های سونی در انواع مدل های مختلفی وجود دارند. و هر کسی نسبت به سلیقه فردی اش مدل های تلویزیون سونی را برای منزل خود تهیه میکند. همانطور که همه ی ما میدانیم عوامل مختلفی اعم از نوسانات برق ، روشن ماندن طولانی تلویزیون و بسیاری از عوامل دیگر باعث آسیب رساندن به قطعات تلویزیون سونی شما میشود که شما را وادار به تعمیرآن میکند. نگرانی کاربران برای پیدا کردن یک تعمیرکار این میباشد که تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر مدل تلویزیون سونی آنها باشد زیرا کاربران بر این باورند که تعمیر هر مدل تلویزیون سونی با هم متفاوت میباشد. کارا با استاد با ارائه افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع مدل های تلویزیون نگرانی شما را برا ی پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه مخصوص مدل تلویزیون سونی خود برطرف کرده است. تعمیرکاران تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد دارای تخصص و حرفه در زمینه تعمیرات تلویزیون های سونی در انواع مدل ها میباشند پس با خیال راحت می توانید اگر با مشکلاتی در تلویزیون سونی خود آن هم در مدل های مختلف روبه رو شدید خدمات تعمیرات تلویزیون سونی خود را به ما بسپارید. همچنین مزیت استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون سونی در کارا با استاد این می باشد که کلیه خدمات تعمیرات تلویزیون سونی با ضمانت در محل برایتان انجام میشود.

انواع قطعات تلویزیون سونی

مین برد

اینورتر

بک لایت

مقاومت

خازن

پنل

کنترل

پایه

تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی

تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز خدمات تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد به شمار می رود. تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی باید توسط نیروی مجرب و متخصص انجام شود. قطعات داخلی تلویزیون سونی بسیار به یکدیگر نزدیک بوده و دارای حساسیت بالایی می باشند به همین دلیل هرگونه خطا در تعمیرات این قطعات عدم عملکرد کلی دستگاه و خرابی سایر قطعات را در پی خواهد داشت. تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی در کارا با استاد به صورت تخصصی و همراه با ضمانت در محل برایتان انجام میشود. تیم تعمیراتی کارا با استاد تمامی تلاش خود را برای ترمیم و تعمیر قطعات به کار می گیرند و در صورتی که تعمیرات آن امکان پذیر نباشد قطعات فرسوده را با نمونه ی اصلی جایگزین خواهند کرد. تمام خدمات تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی به صورت تخصصی و حرفه ای توسط افراد با تجربه و با مهارت انجام میشود.

تعمیر و نصب تلویزیون سونی

در واقع هر دستگاه برقی‌ای بعد از گذشت زمان باعث ایجاد خرابی در قطعه ای‌از دستگاه یا خودش میشود که در آن موقع نیازمند به تعمیر هستید.
سونی تلویزیون هم یکی‌از همین دستگاه ها میباشد که با گذشت زمان دچار خرابی و مشکل فنی در تلویزیون سونی میشود از آنجا که قیمت های‌تلوزیون سونی‌دربازار بسیار بالا است تعمیر را بر خرید ترجیح میدهید.
 در واقع تلویزیون سونی خود را برای‌تعمیر به دست یک فرد متخصص و تکنسین میسپارید تا با داشتن علم و دانش در زمینه تعمیر تلویزیون سونی مشکلات تلوزیون سونی‌شما را بررسی‌وحل نماید.
در صورت هرگونه خرابی اعم از روشن نشدن تلویزیون سونی، سیاه شدن صفحه تلویزیون سونی و مشکل در تنظیمات تلویزیون سونی یا هرگونه مشکلات فنی که در آن به وجود آمد، اگر تخصصی در درست کردن و سر رشته ای‌ازین کار ندارید با دست زدن به آن باعث از کار افتادن یا حتی سوختن دستگاه تلویزیون سونی خود میشوید، پس انجام این کار را به ما در کارا با استاد که دارای متخصصین و تکنسین در تعمیر تلویزیون سونی هستند بسپارید تا مشکلات تلویزیون سامسونگ شما را به درستی عیب یابی و اقدام به حل آن عیب کند.

تعمیر و نصب تلوزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

همانطور که همه ی ما اطلاع داریم لوازم برقی خانگی بعد از گذشت روزها ممکن است دچار مشکلات فنی و بروز ایراداتی در یکی از قطعات آن دستگاه شود و هیچ ارتباطی به برند و اینکه ساخت کدام کشور میباشد ندارد.
تلویزیون سونی هم از دسته ی لوازم برقی خانگی آن هم بسیار پر استفاده و از بهترین برند های تلویزیون میباشد.
با گذشت زمان عوامل مختلفی باعث بروز مشکل و ایراداتی در تلوزیون سونی میشود که برای درست شدن آن مثل روز اولش نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر تلویزیون سونی دارید و برای همین به دنبال بهترین تعمیرکار تلویزیون سونی میگردد.
ما به شما تعمیرکاران در زمینه تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا تعمیرکاران تعمیر تلویزیون سونی کارا با استاد دارای تجربه و تخصص زیاد در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی میباشند و مشکلات تلویزیون سونی را عیب یابی و اقدام به حل آن مشکل میکنند و این تعمیرات طوری انجام میشود که نیاز به تعمیر دوباره تلویزیون ندارید و تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد با ضمانت انجام میشود پس با خیال راحت تعمیر تلویزیون سونی خود را به ما بسپارید و از این خدمات بهره مند شوید.
 برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد میتوانید هم با ما تماس بگیرید و هم به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا ما متخصصین و تکنسین مان را با در نظر گرفتن روز و زمان تعیین کننده شما در محل مورد نظر شما چه در محل کار و چه در منزل حاظر کنیم تا خدمات تعمیر تلویزیون سونی را با صرفه جویی در هزینه و زمان در اسرع وقت انجام دهند.

تعمیر تلویزیون سونی در محل

برای تعمیر تلویزیون سونی نیازمند به یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی دارید.
زیرا تلویزیون سونی از قطعات حساس و پیچیده ای ساخته شده است و اگر کسی که دانشی در این زمینه ندارد دست به تعمیر برای تعمیر تلویزیون سونی شود باعث به وجود آمدن مشکلات حادتر در تلویزیون سونی شما میشود.
 همانطور که میدانیم حمل تلویزیون سونی برای بردن به تعمیرگاه کار دشواری می باشد بنابراین برای راحتی کاربران و تعمیر به موقع تلویزینشان کارا با استاد خدمات تعمیر تلویزیون سونی در محل را برایتان ارائه کرده است تا بدون نیاز به حمل و جابه جایی تلویزیون سونی تعمیرات تلویزیون خود را در محل انجام دهید. تعمیر تلویزیون سونی در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی انجام میشود پس بدون هیچ نگرانی ای میتوانید تعمیرات تلویزیون سونی خود را به ما در کارا با استاد بسپارید.

همچنین کلیه ی خدمات ارائه شده در کارا با استاد در زمینه تعمیر تلویزیون سونی با ضمانت انجام میشود.

مرکز تعمیرات تلویزیون سونی درتهران

برند سونی دارای مرکز  تعمیر تلویزیون سونی با خدمات پس از فروش میباشد.
تعمیر  تلویزیون سونی کار سخت ودشواری‌‌برای‌ افرادی که تخصصی ندارند می باشد زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و تعمیر و نصب آن نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.

کارا با استاد دارای مرکز خدمات تعمیر تلویزیون سونی در تهران با بهترین کارشناسان و تکنسین آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام مناطق تهران به ویژه شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد ، شما میتوانید عیب یابی تلویزیون سونی خود را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان و هزینه در منزل و محل کارشما جستجو، و اقدام به حل آن مشکل کنند.

کافیست برای بهره وری ازاین خدمات تعمیر تلویزیون سونی، یا از طریق دکمه تماس بگیرید درخواست خود را به صورت تلفنی بگویید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست به صورت آنلاین را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده شما در محل حاضر شوند و خدمات تعمیر تلویزیون سونی شما را انجام دهند.

مرکز تعمیر تلویزیون سونی درشرق و غرب تهران

برند سونی دارای مرکز تعمیرات تلویزیون و خدمات پس از فروش تلویزیون سونی میباشد. تعمیر تلویزیون سونی کار سخت ودشواری‌‌برای‌ افرادی که تخصصی ندارند می باشد زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و تعمیر تلویزیون سونی نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.
کارا با استاد دارای مرکز خدمات تلویزیون سونی برای تعمیر تلویزیون سونی در شرق و غرب تهران با بهترین کارشناسان و تکنسین در زمینه تعمیر تلویزیون سونی، آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران به ویژه شرق و غرب تهران می باشد ، شما میتوانید عیب یابی و ایرادات فنی تلویزیون سونی خود را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان و هزینه در منزل و محل کار شما جستجو، و اقدام به حل آن مشکل کنند.
کافیست برای بهره وری ازاین خدمات تعمیر تلویزیون سونی، یا از طریق دکمه تماس بگیرید درخواست خود را به صورت تلفنی بیان کنید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست به صورت آنلاین را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده شما در محل حاضر شوند و خدمات تعمیر تلویزیون سونی  شما را انجام دهند.

مرکز تعمیرات تلویزیون سونی درشمال و جنوب تهران

برند سونی دارای مرکز تعمیرات تلویزیون و خدمات پس از فروش تلویزیون سونی میباشد. تعمیر تلویزیون سونی کار سخت ودشواری‌‌برای‌ افرادی که تخصصی ندارند می باشد زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و تعمیر تلویزیون سونی نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.
کارا با استاد دارای مرکز خدمات تلویزیون سونی برای تعمیر تلویزیون سونی درشمال وجنوب تهران با بهترین کارشناسان و تکنسین در زمینه تعمیر تلویزیون سونی، آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران به ویژه شمال و جنوب تهران می باشد ، شما میتوانید عیب یابی و ایرادات فنی تلویزیون سونی خود را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان و هزینه در منزل و محل کار شما جستجو، و اقدام به حل آن مشکل کنند.
کافیست برای بهره وری ازاین خدمات تعمیر تلویزیون سونی، یا از طریق دکمه تماس بگیرید درخواست خود را به صورت تلفنی بیان کنید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست به صورت آنلاین را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده شما در محل حاضر شوند و خدمات تعمیر تلویزیون سونی شما را انجام دهند.

سوالات متداول

داشتن هاله سیاه در تصویر صفحه تلویزیون سونی از چیست؟

دلایل بروز این مشکل را میتوان به گرد و غبار جمع شده روی تلویزیون، خراب شدن پنل تلویزیون سونی، خراب شدن بک لایت و پیکسل های تلویزیون اشاره کرد.

چرا تلویزیون سونی دیر روشن می شود؟

تمام تلویزیون ها دارای قطعه ای به نام برد هستند، در واقع تلویزیون توسط برد روشن میشود با خراب شدن این قطعه در تلویزیون سونی باعث روشن نشدن تلویزیون میشود.

علت برفکی شدن تصویر در تلویزوین سونی از چیست؟

اولین بروز این اتفاق به علت خاموش بودن دستگاه گیرنده میباشد و از دلایل دیگر این اتفاق می توان به خراب شدن یا قطع بودن کابل آنتن، خرابی فیش ورودی متصل به تلویزیون سونی ، خرابی کابل های ورودی ، خرابی فیش متصل به گیرنده اشاره کرد.

آیا تکنسین های اعزام شده برای تعمیر تلوزیون سونی متخصص در همین برند میباشند؟

بله، تکنسین های ما بیش از سالها در تعمیر تلویزیون سونی سابقه دارند و هرگونه تغییر تکنولوژی و پیشرفت فناوری در این برند به آنها آموزش داده میشود.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402