تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر کولر گازی گری

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی گری با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

کولرگازی گری‌یکی از برند های‌با کیفیت در تولید کولرگازی‌ها میباشد. اما با وجود کیفیت و کارایی بالای‌این محصول، عوامل مختلفی باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود.
با توجه به گرانی این محصول در بازار و دشوار بودن خرید مجدد این محصول، کاربران تعمیر کولر گازی گری را بر تعویض آن ترجیح میدهند اما با توجه به حساسیت و پیچیدگی در ساختار این محصول تعمیر کولر گازی گری باید توسط یک فرد متخصص و کار بلد در زمینه تعمیرات کولرگازی گری انجام شود
 به همین دلیل تعمیر کولر گازی گری یک کار تخصصی میباشد. تعمیر کولر گازی گری  اگر به دست یک فرد ناشی و غیر ماهر تعمیر شود باعث بروز مشکلات بیشتر و آسیب رساندن به سایر قطعات دیگر کولرگازی گری میشود.
کاربران درراستای‌این موضوع به دنبال افراد متخصص در زمینه تعمیرات کولر گازی گری می گردند تا مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی گری را به صورت تخصصی بررسی و تعمیر کنند.
ما به شما خدمات تعمیر کولر گازی گری را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی گری میباشد.
تکنسین های کارا با استاد در گام اول کولرگازی گری شما را عیب یابی میکنند و بعد از یافتن نقص اصلی برای کولرگازی گری، قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت خرابی کامل قطعه آن را تعویض میکنند.
 تعمیر کولر گازی گری توسط متخصصین کارا با استاد به صورت اصولی و از پایه انجام میشود. تمام خدمات تعمیر کولر گازی گری در کارا با استاد به صورت حرفه ای و با ضمانت و بدون بازگشت دوباره نقص برای دستگاه شما انجام میشود.
خدمات کارا با استاد همواره در راستای رضایت مشتری بوده و میباشد.
شما کاربران گرامی میتوانید در صورت مواجه با هر گونه ایراد و نقص فنی در کولرگازی گری، تعمیر کولر گازی گری  را به تکنسین های کارا با استاد بسپارید.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی گری در کارا با استاد، میتوانید با یکی از دکمه های زیر، تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین درخواست خود را برای رزرو تکنسین ثبت کنید.

علائم خرابی در کولرگازی گری

هر دستگاهی برای اینکه به شما نشان دهد دچار مشکل و خرابی شده است یک سری علائم در آن به وجود می آید که کارکرد دستگاه را دچار مشکل میکند و به صورت طبیعی به روند کاری خود ادامه نخواهد داد.
 کولرگازی گری نیز علائم و نشانه هایی‌دارد که عملکرد دستگاه را دچار مشکل میکند و برای برطرف کردن مشکل نیاز به تعمیر قطعه معیوبی دارید که در ادامه به برخی از این نشانه ها در کولر گازی گری اشاره می کنیم.

روشن نشدن کولرگازی گری

در مواجه شدن با این مشکل ابتدا باید از متصل بودن دو شاخه کولر گازی گری به پریز برق مطمئن شوید
اما اگر مشکل از دوشاخه پریز برق نبود باید پریزی که دو شاخه کولر گازی گری به آن وصل می باشد را به وسیله فازمتر بررسی کنید
 تا از وجود اتصال برقی مطمئن شوید اگر هر کدام از این مشکلات را بررسی کردید و مشکل به وجود آمده برای کولر گازی گری شما حل نشد،
ایراد از کمپرسور کولرگازی گری میباشد که باید توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری، کمپرسور تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض شود.

تعمیر کولرگازی گری
تعمیر کولرگازی گری در تهران

تولید باد گرم از کولرگازی گری

در مواجه با این مشکل ابتدا باید فیلترهای کولرگازی گری را چک کنید، اگر نیاز به شستشو و تعویض داشت آن را انجام دهید.
علت دیگر به وجود آمدن این مشکل برای کولر گازی گری کم بودن گاز مبرد کولر گازی گری میباشد که باید گاز کولرگازی گری را شارژ کنید.
اگر مشکل به وجود آمده در کولرگازی گری با برطرف کردن دو مورد بالا حل نشد ایراد از خرابی کمپرسور کولر گازی میباشد که باید توسط یک فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی گری،  تعمیر ویا تعویض شود.

ناگهانی خاموش شدن کولرگازی گری

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی گری به دلایل مختلفی اعم از: روشن کردن تایمر و ساعت خاموشی با ریموت کنترل برای کولر گازی گری، خاموش شدن کمپرسور کولر گازی بعد از رسیدن دمای‌محیط به دمای‌انتخابی، ایرادات در برق تغذیه مربوط میباشد
 که بهتر است با مواجه با این مشکل در کولرگازی گری از یک تعمیرکار و تکنسین متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی گری کمک بگیرید تا از پایه به صورت اصولی کولرگازی گری شما را بررسی کند و با پیدا کردن نقص اصلی، قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت نیازآنرا تعویض کند.

تعمیر کولرگازی گری درشرق تهران
تعمیر کولرگازی گری درغرب تهران

صدای زیاد و بلند از کولرگازی گری

کولر گازی گری در حالت عادی بدون تولید صدا کار میکند اما وجود مشکلاتی مانند: کثیف بودن فیلتر هوا، خراب شدن فن کولر گازی گری، ایجاد مشکل در بلبرینگ کولر گازی گری، آسیب فنی در کویل دستگاه، باعث به وجود آمدن این مشکل در کولرگازی گری میشود.
 در این موقع شما باید کولرگازی ایران رادیاتور خود را به دست یک تعمیرکار و تکنسین تعمیر کولر گازی گری بسپارید تا مشکل اصلی را بعد از بررسی دقیق پیدا کند و قطعه معیوبی را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض کند.

نشتی آب از کولرگازی گری

از دلایل به وجود آمدن این مشکل برای کولرگازی گری میتوان به مواردی اعم از: سوراخ شدن و یا زنگ زدگی تشتی که آب را از کولرگازی خارج میکند، خیس شدن دیوار پشت کولر گازی گری، خراب شدن پمپ آب کولر گازی گری، مسدود شدن مسیر خروجی آب از کولر گازی گری اشاره کرد.
  بهتر است در صورت مواجه با این مشکل در کولرگازی گری از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی گری برای برطرف کردن نشتی آب از کولر گازی گری کمک بگیرید.

تعمیر کولرگازی گری در جنوب تهران

ارورهای کولرگازی گری

تعمیر کولر گازی گری معمولا می تواند عملیات بسیار پیچیده ای باشد. هر مشکلی که در کولرگازی گری ایجاد می شود، ممکن است از خرابی و مشکل در آن از چندین قطعه مختلف نشات گرفته باشد به همین دلیل ارورهای کولرگازی گری قطعات معیوبی را نشان میدهد .
 باعث می شود تا تعمیرکار هرچه سریع تر نسبت به عیب یابی کولرگازی گری اقدام کند و عملیات تعمیر کولر گازی گری را سریع تر انجام دهد در ادامه ارورهای کولرگازی گری را نام برده و علت بروز هرکدام را توضیح میدهیم.

ارور c5

علت ارور: خرابی جامپر کانکتور یا نقص PCB
رفع ارور: باید نصب جامپر کانکتور را به درستی بررسی شود و در صورت خرابی قطعه تعمیر و یا تعویض شود.

ارور E1

علت ارور: زیاد بودن گاز مبرد در کولر گازی گری، ضعیف بودن تبادل حرارت به دلیل مسدود بودن و کثیفی مبدل حرارتی و بالا بودن دمای محیط
رفع ارور: باید مبدل حرارتی را تمیز و شستشو کرده و در صورت ضعیف بودن گاز مبرد کولر گازی گری، گاز مبرد توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی گری تنظیم شود.

ارور E2

علت ارور: کثیف بودن اواپراتور، سرعت غیر عادی فن کولر گازی گری، خراب بودن و عدم اتصال درست سنسور دمای لوله داخلی و ضعیف بودن گردش هوا در کولرگازی گری
رفع ارور: باید تمام عوامل بالا که از علت های بروز این ارور میباشد توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری بررسی شود.

ارور E3

رفع ارور: کمبود گاز مبرد و نشت آن، اتصال برد اصلی و صفحه نمایش کولر گازی گری به خوبی انجام نگرفته است، سوئیچ فشار بالا به خوبی به هم وصل نشده، سیم کلید فشار بالا است و سوئیچ آن شل شده است.
رفع ارور: سیم کشی و اتصالات قطعات کولرگازی گری باید توسط تعمیرکار کولرگازی گری بررسی و چک شود.

ارور E5

علت ارور: کثیف بودن اواپراتور، نوسان ولتاژ برق
رفع ارور: نوسان ولتاژ برق و تمیز کردن اواپراتور باید توسط تعمیرکار و سرویسکار تعمیر کولر گازی گری انجام شود.

ارور E8

علت ارور: محافظت در برابر درجه حرارت بالا
رفع ارور: اگر دما و یا رطوبت در بیرون از خانه زیاد باشد باشد تهویه مطبوع را خاموش کنید و همچنین اواپراتور و کندانسور کولر گازی گری باید توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی گری چک شود.

ارور EE

علت ارور: سوء عملکرد EEPROM

رفع ارور: باید پنل AP1 یونیت خارجی تعویض شود آن هم توسط تکنسین تعمیرات کولرگازی گری.

ارور F1

علت ارور: خرابی در سنسور یونیت داخلی کولرگازی گری
رفع ارور: باید سنسور یونیت داخلی کولرگازی گری توسط تعمیرکاران تعمیر کولر گازی گری بررس و تعمیر شود.

ارور F2

علت ارور: خراب بودن سنسور دمای اواپراتور
رفع ارور: نقص سنسور دمای اواپراتور باید توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری برطرف شود.

ارور F3

علت ارور: خراب بودن سنسور دمای اواپراتورشل شدن ترمینال سیم کشی بین سنسور دمای محیط واحد بیرونی و ریموت کنترل
قطع شدن اتصال قطعات روی ریموت کنترل، وجود آمدن اتصال کوتاه در کولر گازی گری، آسیب دیدگی سنسور دمای محیط یونیت بیرونی کولر گازی گری، خراب شدن برد اصلی کولرگازی
رفع ارور: نقص سنسور دمای اواپراتور باید توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری برطرف شود.

ارور FH

علت ارور: ضعیف بودن گردش هوا و سرعت پایین فن کولرگازی گری
رفع ارور: علت این ارور برای رفع بخ زدگی دستگه میباشد که باید توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری تعمیر شود.

ارور H3

علت ارور: محافظت از کمپرسور در برابر اضافه بار
رفع ارور: اواپراتور و کندانسور کولر گازی گری باید بررسی و عیب یابی شود.

ارور H6

علت ارور: فن یونیت داخلی گرفتگی پیدا کرده و یا محکم وصل نشده است
رفع ارور: موتور محکم نصب نشده و یا خراب است، خراب شدن سنسور دمای اواپراتور کولر گازی، خراب شدن برد اصلی، خراب شدن ریموت کنترل کولر گازی گری، اتصال کوتاه، نصب نامناسب تیغه فن

ارور P7

علت ارور: خراب شدن مدار سنسور دمای ماژول

رفع ارور: باید پنل AP1 درواحد خارجی تعویض کرد 

ارور P8

علت ارور: محافظت در برابر دمای بالا
رفع ارور: گریس حرارتی روی ماژول IPM پانل کنترل AP1 در یونیت بیرونی و محکم بودن رادیاتور را بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد می بایست کنترل پنل AP1 تعویض شود برای این کار از تکنسین تعمیر کولر گازی گری کمک بگیرید. 

ارور U1

علت ارور: مشکل در مدار تشخیص جریان فاز برای کمپرسور
رفع ارور: پنل کنترل AP1 
یونیت بیرونی را تعویض کنید 

ارور U3

علت ارور: نوسان ولتاژ برق
رفع ارور: باید از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی گری کمک بگیرید.

ارور U5

علت ارور: مشکل در مدار صفحه کنترل AP1 یونیت خارجی 

رفع ارور: مدار صفحه کنترل AP1 باید توسط متخصصین تعمیرات کولرگازی گری تعمیر شود. 

ارور U7

علت ارور: کم بودن ولتاز منبع تغذیه، خراب شدن شیر اتصالی 4 طرفه، شل شدن سیم کشی ترمینال
رفع ارور: رفع این ارور باید توسط تکنسین تعمیر کولر گازی گری بررسی و تعمیر شود.

تعمیر کولرگازی گری

تعمیر کولر گازی گری  باید به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود زیرا کولرگازی گری از قطعات حساس و پیچیده ای تشکیل شده است.
دلایل مختلفی که اگر به آن بی توجهی کنید برای دستگاهتان مشکل به وجود می آید شامل: سرویس نکردن کولر گازی گری ، فرسوده شدن قطعات کولرگازی گری و… میباشد.
اگر برای تعمیر و سرویس دستگاه خود نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص دارید اما نمی دانید که این تعمیرکار را از کجا پیدا کنید ما به شما تعمیرکاران کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی گری مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی گری شما را عیب یابی و تعمیر میکنند.

به این موضوع نیز توجه کنید که تعمیر کولر گازی گری نباید به دست فرد ناشی تعمیر شود زیرا  تعمیر کولر گازی گری نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولر گازی گری دارد.
اگر تعمیر کولر گازی گری توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها مشکل و ایراد کولرگازی گری شما تعمیر نمیشود، بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولرگازی گری شما میشود. تعمیر کولر گازی گری یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره نشود.
در کارا با استاد تعمیر کولر گازی گری توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن ایراد اصلی، قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت لزوم تعویض میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی گری کارا با استاد شما عزیزان و کاربران گرامی میتوانید کلیه خدمات تعمیر کولر گازی گری خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد در زمینه تعمیر کولر گازی گری در اسرع وقت در محل برای تعمیرات کولرگازی گری حاضر شوند.

تعمیر کولرگازی گری در مناطق تهران

تعمیر کولر گازی گری در تهران

کولرگازی گری دارای قطعات پیچیده ای میباشد که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می سازد. تعمیر کولر گازی گری به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم به تخصص و حرفه دارد به همین خاطر باید توسط افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولرگازی گری انجام شود.
تعمیرگاه مجاز کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی گری و خدمات تعمیرات کولر گازی گری در تهران میباشد.
 نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی گری در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی گری در تهران انجام میشود و تمام خدمات تعمیرات کولرگازی گری با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی گری انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر مسلط بودن بر علوم فنی و تعمیرات کولرگازی گری کوتاه ترین زمان تعمیرات کولرگازی گری را اعمال می کنند. برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی گری در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن میباشید میتوانید از تعمیرات کولرگازی گری در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

تعمیر کولرگازی گری در شمال و جنوب تهران

مرکز تعمیر کولرگازی گری درشمال و جنوب تهران

کولرگازی گری دارای قطعات الکتریکی و حساس بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات در کولرگازی گری عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولر گازی گری به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.
تعمیرگاه مجاز کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری و نمایندگی مجاز کولر گازی گری در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
 نمایندگی تعمیر کولر گازی گری ر در کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی گری در شمال و جنوب تهران میباشد و تمام خدمات تعمیر کولر گازی گری در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی گری انجام میشود.
برای استفاده از خدمات کارا با استاد میتوانید با یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین برای تعمیرات کولر گازی گری کنید.

تعمیر کولرگازی گری در کارا با استاد

مرکز تعمیرات کولرگازی گری درشرق و غرب تهران

هرگونه خرابی در کولر گازی گری نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد. کولرگازی گری دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
 تعمیر کولر گازی گری به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی گری با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی گری در غرب تهران و شرق تهران میباشد برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی گری در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی گری در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی گری را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی گری شما را حل کنند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی گری در تهران

سوالات متداول

چرا کولر گازی گری باد گرم میزند؟

علت اصلی بروز این مشکل برای کولرگازی گری عدم وجود گاز کافی در کولرگازی گری میباشد اما اگر گاز کولرگازی گری پر و کافی بود و باز هم باد گرم از کولر گازی گری خارج شد باید کمپرسور، کندانسور، خازن، برد الکترونیکی و فن کندانسور توسط تکنسین تعمیر کولرگازی گری بررسی و چک شود تا مشکل را پیدا کند.

علت خاموش شدن ناگهانی کولرگازی گری چیست؟

کثیف بودن فیلتر کولرگازی گری، خراب شدن کمپرسور، افت فشار برق، عواملی که فشار هوا را مسدود میکند باعث بروز این علت برای کولرگازی گری می باشد.

علت کار نکردن کولرگازی گری چیست؟

ابتدا سیم منبع تغذیه از دوشاخه برق را چک کنید که اتصال آنها جدا یا قطع نشده باشد. اگر مشکل برطرف نشد، مشکل از خراب بودن برد الکترونیک کولرگازی گری میباشد.

علت نشان دادن ارور e1 در کولرگازی گری چیست؟

علت بروز مشکل از این میباشد که دمای محیط بسیار بالا بوده و تبادل دما عملکرد بسیار ضعیفی دارد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402