تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

جهت دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت با شماره نمایندگی مرکزی 68402-021 تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در سریعترین زمان تکنسین ها جهت ارائه خدمات پس از فروش ایندزیت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر لباسشویی

ویژگی ها

متخصصان مجرب

تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.

گارانتی خدمات

مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.

سرعت بالای خدمات

بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.

هزینه منصفانه

روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.

اولویت با تعمیر

باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.

می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

ایندزیت برند ایتالیایی در تولید لوازم خانگی میباشد. محصولات این برند معروف اروپایی در ایران طرفداران خاص خود را دارد.
لباسشویی ایندزیت یکی از دسته لوازم خانگی ها میباشد. همانطور که همه ی‌ما میدانیم اکثر وسایل خانگی با برق کار میکند و هر وسیله برقی ممکن است با گذشت زمان به دلایل مختلف اعم از قطع و وصل شدن برق، استفاده زیاد از وسیله برقی، نگهداری و استفاده نادرست از وسیله‌ی برقی و… دچار ایراد و مشکلات فنی شود.
 ماشین لباسشویی ایندزیت هم از دسته لوازم برقی خانگی به شمار می آید که ممکن است با گذشت زمان و با استفاده نادرست از آن همچنین نگهداری و سرویس نادرست دچار ایرادات و مشکلات فنی شود.
 نکته اصلی این است که در صورت مواجه با خرابی و مشکلات فنی لباسشویی ایندزیت چه باید کرد؟ در صورت خراب شدن لباسشویی ایندزیت نباید خودتان و یا کسی که اطلاعاتی ازموتور و قطعات لباسشویی ایندزیت ندارد دست بزند چون باعث بروز یک مشکل بزرگتر در لباسشویی ایندزیت و یا در بدترین شرایط باعث سوزاندن لباسشویی ایندزیت میشوید. بهترین راه سپردن ماشین لباسشویی ایندزیت به دست یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت میباشد.
کارا با استاد شما را از گشتن و جستجو کردن برای یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت راحت کرده است.

  کارا با استاد دارای تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در تعمیر لباسشویی ایندزیت میباشد.
 پس به ما اعتماد کنید و تعمیرات لباسشویی ایندزیت خود را به کارا با استاد آن هم با ضمانت بسپارید. 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تاریخچه ایندزیت

یکی از شرکت های معتبر تولید لوازم خانگی در جهان شرکت ایتالیایی ایندزیت Indesit میباشد که با تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات لوازم خانگی با عمر طولانی وسایل مورد استقبال و خرید مردم قرار گرفته است.
شرکت ایندزیت ابتدا با نام صنایع مرلونی مشغول به کار بود ودر سال 1975 در فابریانو تاسیس شد و به عنوان دومین و بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی شناخته شده است.

ماشين لباسشويی ايندزيت

ماشین های لباسشویی ایندزیت با موتورهای بسیار قوی و طبق تکنولوژی های جدید همراه با طرح های بسیار متنوع طرفداران بسیار زیادی دارند.
لباسشويي ايندزيت با تکنولوژی های جدید خود، شما را در شستشوی سریع و باکیفیت همراهی می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

ویژگی ماشين لباسشويی ايندزيت ايتاليا

لباسشویی ایندزیت کار افرادی که به دنبال لباسشویی با کیفیت و با کارایی بالا با عمکرد آسان میگردند راحت کرده است.

مهم ترین ویژگی در لباسشویی ایندزیت این است که امکان کنترل شستشولباس ها حتی کنترل مخزن شستشو در تمام مراحل شتشوی البسه با صفحه کلید لباسشویی وجود دارد.

اندازه درب لباسشویی ایندزیت نسبت به بیرون آوردن لباس ها طراحی شده است و دارای 16 برنامه شستوشو و +8 برنامه انتخابی میباشد.

لباسشويي ايندزيت علاوه بر داشتن سیستم خودکار برای جمع آوری آب، دارای سیستم هوشمند آب و مایع لباسشویی که متناسب با لباس های داخل لباسشویی، آب و مایع را ذخیره سازی میکند.

لباسشویی ایندزیت دارای برنامه تاخیر در شروع شستشوی لباس ها، داشتن دکمه که گیری، برنامه مخوص لباس های با پارچه ی ابریشمی و حتی پرده، داشتن سیستم ضدباکتری و ضد قارچ .

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای سیستم اتوکشی میباشد که این سیستم باعث میشود از چروک شدن لباس ها جلوگیری کند و همچنین باعث افزایش طول عمر لباس ها میشود.

مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت

مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت اکثرا خودشان را به شکل ارور نشان میدهند ولی بعضی وقت ها ممکن است که مشکل را به صورت ارور نشان ندهد و شما برای حل این مشکل به تعمیرکار لباسشویی در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت دارید.

•   باقی ماندن پودر بر روی لباس ها

علت باقی ماندن پودر روی البسه دوحات دارد: اول اینکه مشکل میتواند از رسوب و گرفتگی شیر آب سرد باشد و مشکل دوم نشان دهنده تنظیمات داخلی و بعضی از قطعات لباسشویی ایندزیت میباشد.

•   ایجاد لکه روی لباس ها بعد از شستسو

اگر البسه شما بعد از شستشو توسط ماشین لباسشویی ایندزیت دچار لکه شد این مشکل نشان دهنده این است که موتور لباسشویی ایندزیت شما خراب شده است و نشتی روغن دارد و باید توسط یک متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

•   روشن نشدن لباسشویی ایندزیت

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت میتواند مشکل از برد ماشین لباسشویی ایندزیت و یا تایمرالکترونیکی باشد که در موقع شما نیازمند به این هستید که لباسشویی ایندزیت خودرا به یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت نشان دهید تا مشکل را حل کند. 

• چکه کردن آب از ماشين لباسشويي ايندزيت

ماشين لباسشويي ايندزيت با 4 علت باعث نشتی آب و چکه کردن آب از آن میشود:
1) شل شدن شلنگ آب
2) سوراخ شدن و یا گرفتگی در شلنگ آب
3) داشتن ترک در شلنگ ورودی و یا دیگ لباسشویی
4) خراب شدن پمپ های ماشين لباسشويي ايندزيت و…

•   ارور های به وجود آمده در ماشين لباسشويي ايندزيت

ماشين لباسشويي ايندزيت در اکثر مواقع مشکلات خود را به صورت ارور نشان میدهد که شما میتوانید با خواندن ارور، مشکل لباسشویی ایندزیت را برطرف کنید اما در صورتی که نمیدانید چی کار باید بکنید بهتر است تعمیر ارور لباسشویی ایندزیت را به دست تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

در آخر به این نکته اشاره میکنیم که اگر هرکدام از مشکلات نام برده شده در بالا و یا دیگر مشکلات به وجود آمده در لباسشویی ایندزیت برطرف نشود باعث بروز مشکلات حادتر و یا از کارافتادن ماشین لباسشویی ایتالیایی ایندزیت خود میشوید.
 بهتر است تعمیر لباسشویی ایندزیت را به دست تعمیرکاران ما در کارا بااستاد که دارای تجربه و متخصص هستند بسپارید.

ارور های ماشین لباسشویی ایندزیت

مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت اکثرا خودشان را به شکل ارور نشان میدهند تا نسبت به ارور نشان داده شده قطعه معیوبی و یا محلی که دچار مشکل شده است را پیدا و برطرف کنند. 
در ادامه ارورهای لباسشویی ایندزیت را نام میبریم و علت نمایش آنها را نیز توضیح میدهیم. 

ارور H20

عدم آبگیری ماشین

ارور F01

خرابی مدار الکتریکی

ارور F02

مشکل ر برد

ارور F03

خراب شدن برد

ارور F04

خراب شدن سوییچ

ارور F05

عدم تخلیه آب دستگاه

ارور F06

خراب شدن درب

ارور F07

خراب شدن برد

ارور F08

خراب شدن هیتر

ارور F09

اختلال در برنامه ها

ارور F10

خرابی سوییچ فشار

ارور F11

خرابی پمپ ماشین

ارور F12

خرابی میکروسوییچ

ارور F13

خرابی خشک کن

ارور F15

مشکل در هیتر

ارور F17

خرابی قفل درب

تعمیر لباسشویی ایندزیت

هروسایل برقی ممکن است از بعد از گذشت زمان دچار نقص و مشکلات فنی شود، ماشین لباسشویی ایتالیایی ایندزیت هم یکی از وسایل برقی و پرکاربرد در منازل میباشد که ممکن است بدلیل استفاده زیاد و نادرست از آن و همچنین عدم نگهداری درست و سرویس ماهانه دچار ایرادات فنی اعم از: روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی ایندزیت، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ایندزیت، خشک نکردن لباس ها در لباسشويي ايندزيت، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط لباسشويي ايندزيت و… شود.
تعمیر لباسشویی ایندزیت نیاز به حرفه و تخصص دارد پس تعمیر لباسشویی ایندزیت  را باید یک فرد با تجربه و تکنسین انجام دهد، زیرا ماشین لباسشویی ایندزیت از قطعات پیچیده و حساسی تشکیل شده است که کسی که اطلاعاتی از تعمیر لباسشویی ایندزیت نداشته باشد و دست به تعمیر شود ممکن است باعث از کار افتادن و سوختن لباسشویی ایندزیت یا دچار یک مشکل حاد تر در ماشین لباسشویی ایندزیت شود.
 پس بهتر است تعمیر لباسشویی ایندزیت خود را به دست یک تعمیر کار تعمیر لباسشویی ایندزیت بسپارید.
 ما به شما خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت با کارا با استاد را پیشنهاد میکنیم،  زیرا تعمیرکاران و تکنسین ما دارای تخصص و تجربه در تعمیر لباسشویی ایندزیت میباشند پس با خیال راحت میتوانید تعمیر لباسشویی ایندزیت را به ما، در سایت کارا با استاد بسپارید.
تعمیرکاران و تکنسین تعمیر لباسشویی ایندزیت در ابتدا مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت شما را عیب یابی میکنند و بهد از پیدا کردن مشکل اصلی که باعث خراب شدن لباسشویی شما شده است اغدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.
مزیت استفاده از تعمیر لباسشویی ایندزیت در کارا با استاد این میباشد که شما را از جابه جا کردن لباسشویی ایندزیت برای رفتن به تعمیرگاه راحت میکند و تعمیر کار با درخواست شما داخل منزل می آید و مشکل را در اولین فرصت حل  میکند.
یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت کارا با استاد که از قضا مهم ترین مزیت آن به حساب می آید این میباشد که تعمیرات لباسشویی ایندزیت با ضمانت برایتان انجام میشود. 
 تعمیر کاران و تکنسین کارا با استاد، 
تعمیر لباسشویی ایندزیت  را با به صرفه جویی در هزینه و در کمترین زمان مشکلات لباسشویی ایندزیت شما را عیب یابی میکنند و با پیدا کردن مشکل اصلی اغدام به تعمیر و حل آن مشکل میکنند.
برای استفاده از این خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل با این ویژگی هایی که در کارا با استاد برایتان  فراهم میباشد،  میتوانید با یکی ازدکمه های زیر یا از طریق تماس درخواست خود را برای دریافت تکنسین به صورت تلفنی وقت رزرو کنید و یا از طریق دکمه ثبت آنلاین به صورت آنلاین درخواست خود را برای دریافت تعمیرکار متخصص ثبت کنید تا متخصصین و تکنسین ما برای تعمیر لباسشویی ایندزیت طبق زمان و روز مشخص کننده شما در محل حاضر شوند و مشکل را حل کنند. 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت درتمام مناطق تهران به ویژه مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب میباشد.
ماشین لباسشویی ایندزیت ممکن است با ایراد ها و مشکلاتی مواجه شود، اگر لباسشویی ایتالیایی ایندزیت به موقع تعمیر شود، مشکل و ایرادی که برای ماشین لباسشویی ایندزیت به وجود آمده است به راحتی برطرف خواهد شد، اما در غیر این صورت، ایرادی که در لباسشويي ايندزيت به وجود آمده بود حل نشود، دچار مشکل حاد تر و حتی ممکن است به سایر بخش ها و قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت آسیب وارد کند.
مشکلاتی مثل روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت، ایجاد لرزش و صدا در ایندزیت لباسشویی، تخلیه نشدن آب لباسشويي ايندزيت، خشک نکردن لباس ها در لباسشويي ايندزيت، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط لباسشويي ايندزيت، مشکل در قفل شدن در ماشین لباسشويي ايندزيت و … تعمیر لباسشویی ایندزیت را ضروری می کند.
تعمیر لباسشویی ایندزیت نیاز به متخصص و تکنسین دارد سایت کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیرات ایندزیت در تمام مناطق تهران ( شمال، جنوب، شرق، غرب) آماده ارائه خدمت رسانی در تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل میباشد.

مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت در شمال و جنوب تهران

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت درتهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
درصورت هرگونه بروز مشکل اعم از: روشن نشدن لباسشویی ایندزیت، ایجاد لرزش و صدا در لباسشویی ایندزیت، تخلیه نشدن آب لباسشویی ایندزیت، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی ایندزیت، ایجاد بوی بد روی لباس ها بعد از شسته شدن توسط لباسشویی ایندزیت، مشکل در قفل شدن در ماشین لباسشویی ایندزیت و … باید این مشکلات را به موقع آن هم توسط تکنسین تعمیر لباسشویی ایندزیت حل شود تا باعث بروز مشکلات حاد تر و حتی سوختن لباسشویی ایندزیت نشوید.

کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت درتهران به ویژه در شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمت برای تعمیر لباسشویی ایندزیت میباشد.
شما عزیزان میتوانید یا از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین درخواست خودرا برای تکنسین در روز و زمان تعیین کننده شما رزو کنید.

مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت در شرق و غرب تهران

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران به ویژه شرق و غرب تهران میباشد.
درصورت هرگونه بروز مشکل اعم از: روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت، ایجاد لرزش و صدا در ماشین لباسشویی ایندزیت، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ایندزیت، خشک نکردن لباس ها در ماشین لباسشویی ایندزیت، مشکل در قفل شدن درب لباسشویی ایندزیت و … باید این مشکلات را به موقع آن هم توسط تکنسین تعمیرات ایندزیت حل شود تا باعث بروز مشکلات حاد تر و حتی سوختن لباسشویی ایتالیایی ایندزیت نشوید.

کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت درتهران به ویژه در شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمت برای تعمیر لباسشویی ایندزیت ايندزيت میباشد.
شما عزیزان میتوانید یا از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین درخواست خودرا برای تکنسین در روز و زمان تعیین کننده شما رزو کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نصب لباسشویی ایندزیت

لباسشویی یک وسیله بسیار پر کاربرد و لازم در هر خانه میباشد.
 برای درست کار کردن و طول عمر بیشتر و بهتر لباسشویی ایندزیت بهتر است نصب اولیه لباسشویی ایندزیت و درست کردن تنطیمات لباسشویی ایندزیت توسط یک فرد متخصص و حرفه ای انجام شود.

کارا با استاد خدمات نصب ماشین لباسشویی ایندزیت را با داشتن تعمیرکاران و متخصیین در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت برای شما فراهم کرده است.
مزایای استفاده از تعمیرکاران در کارا با استاد این است که کلیه خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت با ضمانت و بدون خرابی و اجاد مشکل در لباسشويي ايندزيت شما انجام میشود.
 پس با خیال راحت و بدون نگرانی تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت به محل و منزل خود بیاورید تا تعمیر ونصب لباسشویی ایندزیت شما را با صرفه جویی در هزینه و زمان برایتان در اسرع وقت انجام دهند.

سوالات متداول

چرا دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت نمیچرخد؟

دلایل مختلفی اعم از اندازه لباس ها از حجم ماشین لباسشویی بیشتر باشد، خراب بودن تسمه موتور لباسشویی، خراب بودن موتور لباسشویی ایندزیت باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی ایندزیت شما میشود در این زمان شما نیاز به یک تعمیرکار برای تعمیر این مشکل در لباسشویی ایندزیت خود دارید.

چرا آب کثیف لباس ها از لباسشویی تخلیه نمیشود؟

یکی دیگر از مشکلات دیده شده در ماشین های لباسشویی آن است که ماشین لباسشویی علی‌رغم کار کردن، قادر به تخلیه کردن آب کثیف باقی مانده از شستشو نیست. بروز این اشکال ممکن است به دلیل کثیفی فیلتر پمپ آب، خرابی پلاتین تایمر مربوط به پمپ خراب، گیرپاچ شدن پمپ آب و تاخوردگی شیلنگ خروجی باشد. بنابراین در صورت مشاهده این اشکال توصیه می‌شود تمامی این قطعات را چک کرده و از درست کار کردن آنها مطمئن شوید. در صورت وجود اشکال و خرابی در هریک از آنها می‌بایست نمونه معیوب با یک نمونه نو، اورجینال و سالم تعویض شود.

چرا ماشین لباسشویی ایندزیت آبگیری را انجام میدهد ولی فرایند شستشو صورت نمیگیرد؟

در صورت مواجهه با این مشکل کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه می‌کنند مواردی چون عدم خرابی هیدرواستات، عدم خرابی سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر، عدم خرابی موتور تایمر، عدم خرابی چرخ دنده رابط موتور به چرخ دنده اصلی تایمر، عدم خرابی خازن، عدم خرابی پلاتین‌های تایمر موتور، عدم خرابی موتور شستشو و در نهایت درست کار کردن تسمه ماشین لباسشویی چک شود.اگر در مواردی که نام بردیم قطعه ای خراب باشد، نیاز است تا نمونه خراب با نمونه اورجینال و سالم جایگزین شود. توصیه میکنیم اگرتخصص و مهارتی در تعویض و تعمیر لباسشویی ایندزیت ندارید از کارشناسان در تعمیرات لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.

علت آبگیری نکردن لباسشویی ایندزیت چیست؟

• اول باید سیم ها را چک کنید. • در مرحله بعد شیر آب متصل به لباسشویی را چک کنید که بسته یا قطع نشده باشد. • می توانید بررسی کنید که شیلنگ های ورودی آب مسدود یا خم نشده باشند. • همچنین بررسی کنید که شیر برقی لباسشویی سالم باشد. • در نهایت هیدروستات لباسشویی را بررسی کنید که سالم باشد و نقص فنی نداشته باشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402