تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی Haier با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر ماشین ظرفشویی

ویژگی ها

متخصصان مجرب

تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.

گارانتی خدمات

مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.

سرعت بالای خدمات

بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.

هزینه منصفانه

روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.

اولویت با تعمیر

باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

ماشین ظرفشویی یکی از پر کاربرد ترین وسایل خانه است که روزانه مورد استفاده قرار میگیرد. از ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف ها استفاده میشود و با آن میتوان حجم زیادی از ظرف ها را شست. این ماشین به خاطر اینکه زیاد مورد استفاده قرار میگیرد، ممکن است دچار مشکلات و خرابی هایی بشود که در اینجا، ما به این مشکلات خواهیم پرداخت و نحوه کاهش خرابی ها را بررسی خواهیم کرد.

پیشگیری از خرابی ماشین ظرفشویی:

1.  از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید

از ماشین ظرفشویی خود حداقل هفته ای یک بار استفاده کنید تا کار کند.

2.  ماشین ظرفشویی خود را تمیز نگه دارید

فیلتر ماشین ظرفشویی را هرچند وقت یکبار بوشیید. همچنین در ها و شیار های ماشین ظرفشویی را نیز تمیز نگه دارید.

3. به باله های آب پاش توجه کنید

ممکن است حفره های روی آبپاش ها مسدود شده باشند. پس توجه داشته باشید که حفره ها کامل باز هستند و فشار آب خروجی از آن مناسب است.

4.  چک کردن نشتی آب

هر از گاهی دور تا دور ماشین ظرفشویی خود را چک کنید که اثری از آب میبینید یا خیر. نشتی آب ممکن است به خاطر نشتی داشتن شلنگ تخلیه، شل بودن شیار ها یا خراب بودن شیر ورودی باشد.

مشکلات شایع:

1. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

یکی از شایع ترین مشکلات ماشین ظرفشویی عدم تخلیه‌ی کامل آب است. در این صورت ابتدا شلنگ خروجی را چک کنید چراکه ممکن است دچار گرفتگی شده باشد و آب نمیتواند از آن خارج شود. اگر شلنگ مشکلی نداشت، پس حتما مشکل از پمپ تخلیه آب است که ممکن است مسدود یا خراب شده باشد. در شرایطی هم ممکن است فیلتر کف خراب یا مسدود شده باشد که در این صورت، نیاز به تعویض دارد.

2. عدم تمیز شستن ظرف ها

یکی از دلایل اصلی تمیز نشستن ظرف ها، استفاده نکردن از شوینده های مناسب ماشین ظرفشویی است. پس باید در انتخاب شوینده های مناسب دقت کافی را داشته باشیم. دلیل دیگه ای که باعث تمیز نشستن ظرف ها میشود، کثیف بودن بیش از حد ظرف های درون ماشین ظرفشویی است. در صورتی که تنظیمات ماشین ظرفشویی بهم ریخته باشد، ظرف ها را به خوبی نمیشوید. پس باید آن را درست و تنظیم کرد. همچنین در صورتی که بازو های آبپاش دچار گرفتگی شده باشند، فشار آب کمتر میشود و درنتیجه ماشین ظرفشویی، نتیجه خوبی به ما نمیدهد.

3. کار نکردن ماشین ظرفشویی

ابتدا مطمئن شوید که قفل کودک روشن نیست. تایمر و کنترل الکتریکی را چک کنید چرا که اگر این دو بخش، قدرت کافی نداشته باشند، ماشین ظرفشویی به درستی کار نمیکند. رله استارت نیز میتواند یکی از دلایل آن باشد و این قطعه را میتوان در کنار موتور پیدا کرد. در آخر موتور درایو خود را چک کنید. این قطعه مسئول چرخاندن آب برای شست و شو ظرف ها است.

4. بوی بد ماشین ظرفشویی

ذرات غذا در فیلتر تخلیه به مرور زمان جمع میشوند و به دلیل رطوبت و گرما، بوی بد ایجاد میکنند. بنابراین با تعویض و یا تمیز کردن آن میتوان از این مشکل جلوگیری کرد. همچنین فیلتر استوانه ای که مسئول تخلیه آب است نیز ممکن است دچار همین مشکل شده باشد. فلیتر ها را میتوانید با آب گرم و صابون بشویید.

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402