تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر یخچال دوو

برای دریافت خدمات تعمیرات مجاز و سرویس یخچال فریزر های دوو با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در سریعترین زمان تکنسین ها جهت ارائه خدمات پس از فروش دوو، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر یخچال فریزر

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

دراین مقاله میخواهیم درباره اهمیت تعمیر یخچال فریزر دوو صحبت کنیم و اینکه چرا باید یخچال فریزر دوو خود را بدست تکنسین و تعمیرکار حرفه ای برای تعمیرات یخچال فریزر بسپاریم.

تاریخچه یخچال فریزر دوو

خرید لوازم خانگی یکی از مشکل ترین خرید ها برای بسیاری از افراد می باشد زیرا به دنبال بهترین برند با کیفیت عالی میباشند.
یخچال فریزر نیز یکی از همین وسایل لوازم خانگی میباشد و اکثر افراد به دنبال بهترین برند می باشد. یخچال فریزر دو یکی از بهترین برند ها در یخچال فریزرها می باشد زیرا یکی از برند های بین المللی برتر شرکت دوو الکترونیک است.
شرکت دوو تا سال ۱۹۹۷ در قاره آسیا بعد از هیوندا بزرگترین شرکت کره جنوبی به حساب می آمد.
 این شرکت دارای بیش از ۲۰ زیرمجموعه و شرکت تابعه می باشد که همگی در مدیریت دوو هستند.
 اکنون برند دوو دارای چند سایت جهانی بوده و در کشورهای مختلفی دارای نمایندگی می باشد همچنین این برند، لوازم خانگی اصل و محصولات دوو را با کیفیت بالا و بدون محدودیت به سراسر دنیا ارسال میکند.

تعمیر یخچال فریزر دوو
تعمیر یخچال فریزر دوو

بررسی کیفیت یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو دارای ویژگی های منحصر به فرد میباشد که به برخی از ویژگی های یخچال فریزر دوو در زیر اشاره میکنیم:
• یخچال فریزر دوو هرگز برفک نمیزند
• دارای قفل کودک میباشد
• دارای سیستم هوشمند در قبال باز ماندن درب یخچال فریزر دوو
• گنجایش کل آن 28 فوت است
• مجهز به سیستم آبسردکن
• دارای یخساز اتوماتیک
• فیلتر تصفیه آب ندارد
• یخچال فریزر دوو مجهز به نمایشگر میباشد
• محدوده گنجایش کل به لیتر برابر است با 700 لیتر

ایرادات و مشکلات رایج در تعمیر یخچال فریزر دوو

در بسیاری از مواقع مشکلات به وجود آمده در یخچال فریزر دوو یکسان میباشد و شبیه به هم هستند با این تفاوت که علت به وجود آمده این مشکلات یکسان نمی باشد که در ادامه به رایج ترین این مشکلات اشاره میکنیم.

تعمیرات یخچال فریزر دوو:برق داشتن بدنه

یکی از مشکلات رایجی که هم در یخچال فریزرهای قدیمی و هم یخچال فریزرهای جدید دوو به وجود آمده برق داشتن بدنه یخچال فریزر دوو میباشد ولی خوشبختانه این مشکل خطرجانی ای ندارد.
 در صورتی که یخچال فریزر دوو دچار اتصالات برقی در بدنه شود با دست زدن به بدنه آن دچار برق گرفتگی خفیف می شوید. علت بروز این اتفاق می تواند مربوط به سیم کشی، اتصال نادرست سیم ارت، سوختن کمپرسور یخچال باشد. در مواجه با این مشکل حتما شما نیاز به یک تعمیرکار  در زمینه 
تعمیر یخچال فریزر دوو  برای حل آن دارید. تیم متخصص و تعمیر کار یخچال دوو در کارا با استاد آماده ارائه خدمت به شما برای تعمیر یخچال فریزر دوو در ساعات و روز تعیین کننده شما می باشد.

تعمیرات یخچال فریزر دوو: صدای غیرعادی از یخچال

در حالات عادی و روزانه تمامی دستگاه هایی که دارای موتور و قطعه متحرک هستند هنگام کار کردن صدا تولید میکنند.
 یخچال فریزر دوو نیز از همین رویه پیروی میکند. اما ممکن است در برخی از موارد صدای تولید شده از آن عادی نباشد.
در این موقع شما باید سریعا به حل این مشکل اقدام کنید زیرا اگر در تعمیر این مشکل یخچال فریزر دوو فاصله بیندازید باعث آسیب رسیدن به قطعات دیگر و تی سوزاندن یخچال فریزر دوو میشوید.
 اگر در یخچال فریزر دوو خود صدای غیر عادی شنیدید با ما در کارا با استاد تماس بگیرید و مشکل یخچال فریزر تان را بیان کنید تا ما در کمترین زمان تعمیرکار یخچال دوو و سرویس کار یخچال دوو را به محل مورد نظر شما بفرستیم تا مشکل را حل کنند و از آسیب رسیدن جدی به یخچال فریزر دوو جلوگیری کنند.

تعمیرکاران ما در کارا با استاد با توجه و دقت به صدای تولید شده از یخچال فریزر دوو مشکل را تشخیص میدهند و قطعه ی خراب شده را تعویض و یا تعمیر میکنند تا مشکل یخچال فریزر دوو شما را برطرف کنند.

تعمیرات یخچال فریزر دوو: روشن نشدن یخچال فریزر دوو

در برخی از موارد ممکن است فراموش کرده باشد که پریز یخچال فریزر دوو را به محافظ و یا پریز برق بزنید و این باعث روشن نشدن یخچال فریزر میشود. اما ممکن است بعد چک کردن اتصال برقی و با وجود اینکه دوشاخه یخچال فریزر دوو به برق است، یخچال فریزر دوو روشن نشود که این مورد نشان میدهد یکی از قطعه یا قطعات یخچال فریزر خراب و یا سوخته شده است و نیاز به تعمیر دارد.
به صورت کلی علت روشن نشدن یخچال فریزر دوو چند حالت دارد: اولین و رایج ترین مشکل همان اتصال برقی است، قطع و وصل شدن برق، برد یخچال دوو، شستشوی بعد از یخچال ابن عوامل علت روشن نشدن یخچال می باشد که هر کدام از این علت ها مربوط به خرابی یک از قطعات یخچال میباشد. بهتر است تعمیر یخچال فریزر دوو را به دست تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای ما، در کارا با استاد بسپارید زیرا تعمیرکاران ما مشکل یخچال دوو را به درستی تشخیص میدهند و اقدام به حل آن در اسرع وقت میکنند.

تعمیرات یخچال فریزر دوو: نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مشکلات یخچال فریزر دوو نشت آب از آن است. نشت آب از یخچال فریزر دوو باعث خیس شدن کف آشپزخانه می شود و اگر کف آشپزخانه سرامیک باشد باعث لیز خوردن افراد میشود همچنین اگر نشت آب یخچال فریزر پیشروی کند باعث آسیب رسیدن و سوختن وسایل برقی دیگر که در کف آشپزخانه قرار دارند میشود و هزینه زیادی را برای تعمیرات به دست شما می گذارد. علت وجود این مشکل می تواند ایراد در لاستیک درب یخچال فریزر دوو، گرفتگی لوله تخلیه، مشکل در شیر ورودی آب باشد.
بهتر است از همان ابتدا آن را به تعمیرکاران ما در کارا با استاد نشان دهید تا مشکل را بررسی و حل کنند.

تعمیر یخچال

ارور های یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر ها برای اینکه مشکلات خود را نمایش دهند، ایرادات و مشکلات فنی به وجودآمده در خود را به صورت کد خطا یا ارور نمایش میدهند که در ادامه ارور های یخچال فریزر دوو را نام میبریم. 

ارور EI

اتصال کوتاه سنسور و یا قطع بودن سنسور

ارور E1

کوتاه شدن اتصال سنسور دیفراست

ارور E2

باز شدن مدار سنسور دیفراست

ارور F1

قطع شدن ارتباط سنسور فریزر

ارور F2

مدار باز شدن سنسور یخچال

ارور F4

بروز خطا در S/W

ارور F5

ایجاد خطا در کمپرسور یخچال

ارور F3

یخ زدایی یا نقصی در سیستم دیفراست

ارور R1

قطع شدن ارتباط سنسور یخچال

ارور RT

قطع شدن ارتیاط سنسور دمای اتاق

ارور DR

باز بودن درب یخچال

ارور D1

قطع شدن ارتباط سنسور دیفراست

ارور D2

مود دیفراست اجباری برای A/S

ارور D3

فعال شدن اجباری سیستم یخ زدایی

ارور DF

باز بودن درب فریزر

ارور DH

باز بودن درب محفظه نوشیدنی ها

ارور C1

برنامه اشتباه یا غیر طبیعی

ارور CE

به مدت 30 ثانیه هیچ داده ای از RX دریافت نشده است

ارور HS

قطع شدن ارتباط سنسور رطوبت

تعمیر یخچال فریزر دوو

یکی از مهمترین و پرکاربردترین وسایل ضروری خانه یخچال می باشد زیرا مایحتاج روزانه ما در آن قرار دارد.
امروزه یخچال های زیادی با برند های مختلف در بازار وجود دارد یکی از این برند ها دوو میباشد.
 یخچال فریزر دوو به دلیل کیفیت بالا و همچنین طرح و تنوع بالا در این محصول مورد توجه و خرید مردم در بازار ها شده است.
 اما یخچال فریزر دوو ممکن است با گذشت زمان دچار مشکل و ایراداتی شود و نیازمند به تعمیر یخچال فریزر دوو داشته باشید.
 کارا با استاد دارای مرکز تعمیر یخچال فریزر دوو  با بهترین تعمیرکاران میباشد.
شما میتوانید تعمیر یخچال فریزر دوو خود را به دست تعمیرکاران ما در کارا با استاد بسپارید.
تعمیرکاران و سرویسکاران یخچال فریزر دوو در کارا با استاد دارای تخصص و حرفه در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو میباشند و کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو  با ضمانت انجام میشود بنابراین با خیال راحت تعمیر یخچال فریزر دوو خود را به تکنسین های ما در کارا با استاد بسپارید.
 برای استفاده از این خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو یا از طریق شماره تماس ما در دکمه پایین با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر دوو ثبت کنید.

تعمیر یخچال فریزر دوو

هزینه و مدت زمان تعمیر یخچال فریزر دوو

هزینه ی تعمیر یخچال فریزر دوو را نمیتوان با ندیدن مشکل یخچال فریزر تشخیص و قیمت داد. دستمزد هایی که تعمیرکاران ما از شما میگیرند طبق نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در منزل میباشد اما در بعضی از موارد تکنسین های ما برای رعایت حال شما دستمزد دریافتیشان را کمتر از نزخ تعیین شده میگیرنند.
مورد دیگر برای کم تر شدن هزینه دستمزد میتواند تعمیر آن قطعه خرابی در یخچال فریزر دوو به جای تعویض باشد. زیرا قیمت قطعات یخچال فریزر دوو در بازار بالا است بنابراین تعمیرکاران ما قیمت همان قطعه را که از بازار برایتان تهیه کردند با شما حساب خواهند کرد.
پس یکی از راه های کاهش قیمت تعمیر قطعه ی خرابی یخچال فریزر دوو میباشد. زمان تعمیر یخچال فریز دوو نسبت به مشکل و خرابی یخچال فریزر دوو طول میکشد.
در اکثر مواقع کمتر از یک روز تعمیرکاران ما 
تعمیر یخچال فریزر دوو  را تمام میکنند اما اگر مشکل اصلی در موتور و یا برد یخچا پیش بیاید تعمیر یخچال فریزر دوو بیشتر از یک روز طول خواهد کشید.

از مزایای استفاده از تعمیرکاران کارا با استاد برای تعمیر یخچال فریزر دوو، انجام تعمیر یخچال فریزر دوو در منزل و در کل مناطق تهران میباشد. با این ویژگی دیگر نیاز به حمل یخچال فریزر خود برای تعمیر آن به مراکز تعمیر حضوری ندارید. 

تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در تمام مناطق تهران

یخچال فریزر دوو یکی از پرکاربردترین لوازم ضروری خانه میباشد و همچنین بهترین برند است زیرا دارای کیفیت بالا در طرح و مدل های متنوع در بازار میباشد.
با گذشت زمان عوامل مختلفی باعث ایجاد خرابی در یخچال فریزر دوو شما میشود این مشکلات به وجود آمده باعث میشود که شما تعمیر آبسردکن یخچال دوو، تعمیر برد یخچال دوو را انجام دهید. از آنجا که قیمت یخچال فریزر این برند در بازارگران شده است شما تعمیر را بر تعویض و خرید ترجیح میدهید.
تعمیر لوازم خانگی دوو اعم از: تعمیر یخچال فریزر دوو، تعمیر جاروبرقی دوو و.. در کارا با استاد با ضمانت در تمام مناطق تهران انجام میشود.
بنابراین شما در هر کجای تهران( شمال، جنوب، شرق، غرب) که باشید با خیال راحت میتوانید تعمیر یخچال فریزر دوو خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.
کافیست شما عزیزانی که ساکن تهران هستید و یخچال فریز شما نیاز به تعمیر دارد برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر دوو ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال فریزر دو شما برسند.

سوالات متداول

چرا یخچال فریزر دوو برفک میزند؟

دلیل اصلی این مشک مسدود شدن درچه های ورود و خروج هوا است.

علت خنک نکردن مواد غذایی درون یخچال فریزر دوو چیست؟

دلایل به وجود آمدن این مشکل قرار دادن یخچال در جای گرم، تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر و یا خراب شدن کمپرسور و و موتور یخچال میباشد.

علت تولید صدای زیاد از یخچال فریزر دووچیست؟

دلیل اصلی این مشکل نامیزان بودن یخچال فریزر بر روی زمین میباشد و عوامل دیگر به وجود آمدن این مشکل میتوان به خرابی موتور یخچال یا فن کندانسور یخچال فریزر اشاره کرد که باید تعویض و تعمیر شوند.

چرا یخچال فریزر دوو بوی نامطبوع میدهد؟

اگر مواد غذایی را بدون در و یا سرپوش در داخل یخچال فریزر قرار دهید باعث ایجاد بوی نامطبوع در یخچال میشود.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402