تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر جارو برقی دوو

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی Daewoo با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر جاروبرقی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

لوازم خانگی دوو در سال ۱۹۶۷ در شهر سئول کشور کره جنوبی تاسیس شد. اکنون این شرکت با بیشتر از 30 شرکت تابعه محصولات تولیدی اش را به 150 کشور جهان عرضه میکند. دوو یکی از این شرکت‌های تابع می باشد که لوازم خانگی های با کیفیت و مقرون به صرفه تولید کرده است و رقیب برند های سامسونگ و ال جی شده است.
 برند دوو با استفاده از فناوری نوآورانه، محصولات بهینه شده‌ای را برای کاربران ارائه می دهد. هدف این شرکت با ارائه فناوری‌های آینده نگرانه خود، ایجاد زندگی راحت و آرام برای مردم جهان است.
 با وجود این ویژگی و تکنولوژی ها باز هم به مرور زمان عواملی اعم از عدم نگهداری نادرست، سرویس نکردن دستگاه، اتصالات برقی و… باعث بروز مشکلات فنی در جاروبرقی دوو شما میشود.
تعمیر جارو برقی دوو یک کار تخصصی میباشد به همین خاطر باید توسط متخصص و تکنسین این کار انجام شود.
 اگر تعمیر جارو برقی دوو توسط فردی که اطلاعاتی در زمینه تعمیر جاروبرقی دوو ندارد تعمیر شود نه تنها مشکل به وجود آمده حل نخواهد شد بلکه  باعث بروز مشکلات حادتر و در بدترین حالت باعث آسیب رسیدن به سایر قطعات دیگر جاروبرقی دوو میشود.
بهتر است از همان ابتدا تعمیر جاروبرقی دوو خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای و ماهر در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو بسپارید.
زیرا باید تعمیر جاروبرقی دوو به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر شود. کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی دوو را صرفا از مراکز معتبرکه دارای تکنسین‌های متخصص و با تجربه میباشند دریافت کنید.
ما به شما تکنسین ها و کارشناسان کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا تکنسین‌ها و متخصصین ما در کارا با استاد، از دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر جاروبرقی دوو برخوردار هستند و می‌توانند جاروبرقی دوو را به صورت اصولی عیب یابی، و اقدام به تعمیر جاروبرقی دوو و رفع عیب جاروبرقی دوو کنند.
پس با خیال راحت تعمیر جاروبرقی دوو خود را به تکنسین های کارا با استاد بسپارید.
رضایت مشتری همواره از اولویت کارا با استاد میباشد. 

مشکلات رایج در جاروبرقی دوو

مشکلاتی در جارو برقی دوو وجود دارد که از عوامی مانند نگهداری نادرست ، عدم سرویس جاروبرقی و… باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود.
بعضی از مشکلات توسط خودتان و یا یک سرچ کوچک در گوگل حل میشود، اما بعضی از مشکلات تخصصی میباشند و باید توسط کارشناس تعمیرات انجام شود. 

روشن نشدن جاروبرقی دوو

روشن نشدن جاروبرقی دوو یکی از مشکلات رایج در جاروبرقی دوو میباشد  که از علت های به وجود آمدن این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خراب شدن برد الکترونیکی : وقتی برد الکترونیکی به دلیل نوسانات برق ، اتصال کوتاه یا عمر قطعات الکترونیکی دچار اختلال شود جاروبرقی به هیچ عنوان روشن نمیشود
قطعی یا خرابی سیم جمع کن: اگر سیم جاروبرقی دوو در مسیر جمع شدنش دچار قطعی یا اتصال کوتاه برق شده باشد، برق به برد الکترونیکی نمیرسد و باعث میشود که جاروبرقی دوو روشن نشود.
قطعی موتور : چنانچه سیم پیچ موتور قطع یا دچار اتصال شده باشد جاروبرقی روشن نمیشود. در این صورت شما باید جاروبرقی دوو خود را به یک تکنسین تعمیرات برای تعمیر جارو برقی دوو خود نشان دهید.

تولید صدای زیاد از جاروبرقی دوو

از علت های به وجود آمدن این مشکل در جاروبرقی دوو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
خراب بودن بلبرینگ ها : با شکسته شدن یا خشک شدن بلبرینگ های جاروبرقی باعث تولید صدای زیاد از ان میشود. که در این صورت باید بلبرینگ ها تعویض شوند.
شکستگی پروانه موتور : ممکن است در اثر ورود جسم خارجی به داخل موتور پروانه شکسته شده باشد در این حالت صدای بسیار زیادی در حین کار جاروبرقی احساس میشود .
جابجایی موتور : ممکن است موتور از جای خود خارج شده باشد در این حالت مسیر ورود و خروج عوض شده در نتیجه صدای زیادی احساس میشود .

بهتر است جاروبرقی دوو خود را به یک تکنسین در زمینه تعمیر جارو برقی دوو نشان دهید.

کم شدن مکش جاروبرقی دوو

کم شدن مکش جاروبرقی یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر زمانی برای جاروبرقی شما پیش بیاید از دلایل بروز این مشکل برای جاروبرقی شما:
پر شدن پاکت جاروبرقی دوو: اگر پاکت جاروبرقی پر شود قدرت مکش جاروبرقی دوو نیز کم میشود پس در ابتدا این مورد را بررسی کنید.
مسدود شدن فیلتر ها : معمولا فیلتر های جاروبرقی دوو تا زمانی که مشکل ساز نشوند تعویض نمیشود. از دلایل بروز این مشکل: از بین رفتن هوابندی جاروبرقی دوو که ممکن است لاستیک موتور از جای خود خارج شده باشد ، بدنه جاروبرقی شکسته باشد ، اتصالات دچار پارگی یا شکستگی شده باشند .
خرابی موتور جاروبرقی دوو : ممکن است سیم پیچ موتور جاروبرقی دوو دچار اتصال کوتاه یا قطعی شده و نتواند به درستی کار کند که باید در این حالت موتور جاروبرقی دوو را تعویض کنید. برای این کار می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی دوو توسط تکنسین کارا با استاد کمک بگیرید.

تعمیر جاروبرقی دوو

خراب شدن هر وسیله برقی با گذشت زمان یک امر طبیعی میباشد و عواملی مانند استفاده زیاد و نگهداری نادرست از آن، نوسانات برق، استفاده نادرست از وسیله برقی، باعث آسیب رساندن به دستگاه میشود.
جاروبرقی دوو نیز  یکی از وسایل برقی و همچنین بسیار پرکاربرد در منزل میباشند که با استفاده نادرست و مکرر از آن باعث بروز مشکلاتی اعم از: روشن نشدن جاروبرقی دوو ، تولید صدا در موتور جاروبرقی دوو ، خراب شدن فیلتر جاروبرقی، ضعیف شدن مکش جاروبرقی دوو ، خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی دوو و… شود.

تعمیر جاروبرقی دوو نیاز به یک متخصص و تعمیرکار جاروبرقی دوو دارد، زیرا جاروبرقی دوو دارای قطعات حساس میباشد که تعمیر آن کار هرکسی نمیباشد.
چون اگرکسی که دانش فنی ندارد و از تعمیر جارو برقی دوو چیزی سر در نمی آورد باید از دست به کار شدن برای تعمیر جاروبرقی دوو جدا جلوگیری کند. زیرا با باز کردن قطعات جاروبرقی دوو و دست زدن به آن باعث بروز مشکل حاد تر و یا در بدترین شرایط باعث سوزاندن جاروبرقی دوو می شود پس بهتر است تعمیر جارو برقی دوو را بدست یک تعمیر کار متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر جارو برقی دوو بسپارید.
 ما به شما متخصصین و تکنسین کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای افراد حرفه ای و با تجربه در تعمیر جاروبرقی دوو میباشد. در ابتدا مشکلات جاروبرقی دوو شما را عیب یابی میکنند و اقدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.

برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی دوو و لوازم خانگی دوو در سایت کارا با استاد میتوانید از طریق یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس برقرار کنید یا از طریق دکمه ثبت درخواست، به صورت آنلاین درخواست خود را برای رزرو تکنسین و متخصص تعمیر لوازم خانگی دوو، تعمیر جاروبرقی دوو و تعمیر لباسشویی دوو  بزنید تا متخصصین ما در روز و زمان مورد تعیین شما در منزل شما حاضر شوند و خدمات تعمیر  را انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

تعمیر جاروبرقی دوو در تهران در کارا با استاد

کارا با استاد مرکز خدمات تعمیر جارو برقی دوو در تمام مناطق تهران میباشد.
 اگر ساکن تهران هستید و مشکل جاروبرقی دوو، شما را نگران کرده است و نیازمند به یک تکنسین و تعمیرکار در این زمینه دارید، با مرکز خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در کارا با استاد تماس بگیرید و درخوایت خود را برای رزرو تکنسین ثبت کنید. 

تعمیر جاروبرقی دوو در شمال و جنوب تهران

تعمیر جاروبرقی دوو در شمال و جنوب تهران

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی دوو در شمال و جنوب تهران هستید، کارا با استاد یکی از تعمیرگاهان مجاز در شمال و جنوب تهران میباشد و شما میتوانید درخواستتان را برای رزرو تکنسین به کارشناسان کارا با استاد به صورت تلفنی و یا آنلاین ثبت کنید. 

تعمیر جاروبرقی دوو درشرق تهران

تعمیر جاروبرقی دوو در شرق و غرب تهران

کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیر جارو برقی دوو در تمام مناطق تهران به ویژه در شرق و غرب تهران هستند.
عمکرد کارا با استاد همواره بر راستای رضایت همیشگی کاربران و مشتریان بوده و میباشد.
پس بدون هیچگونه نگرانی و با خیال راحت تعمیرات جاروبرقی دوو خود را به دست تکنسین ها و کارشناسان کارا با استاد بسپارید. 

تعمیرجاروبرقی دوو در شرق تهران

سوالات متداول

چرا جاروبرقی دوو صدای بلندی دارد؟

از علت های وجود این مشکل میتوان به خراب شدن بلبرینگ، شکسته شدن پروانه موتور، جابه جا شدن موتور اشاره کرد. جاروبرقی دوو خود را به ی تعمیرکار در زمینه تعمیر جارو برقی دوو نشان دهید تا مشکل را حل کند.

علت ضعیف بودن مکش جاروبرقی دوو از چیست؟

پر شدن پاکت جاروبرقی دوو، مسدود شدن فیلتر های جاروبرقی، خراب شدن موتور جاروبرقی دوو از علت های ضعیف شدن مکش جاروبرقی دوو میباشد.

چرا جاروبرقی دوو روشن نمیشود؟

از علت های روشن نشدن جاروبرقی دوو میتوان به خراب بودن برد الکترونیکی، قطع شدن یا خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی، آسیب دیدگی یا قطع بودن موتور جاروبرقی دوو اشاره کرد.

چرا جاروبرقی دوو در حین کار خاموش میشود؟

از علت های بروز این مشکل در جاروبرقی دوو را میتوان به قطعی برق، داغ شدن جاروبرقی دوود، انسداد فیلترها و لوله‌ها، خراب شدن کلید قطع و خراب بودن موتور جاروبرقی دوو بروز مشکلات الکتریکی اشاره کرد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402