تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر یخچال امرسان

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس یخچال فریزر های امرسان با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر یخچال فریزر

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

یخچال امرسان یکی از وسایل پرکاربرد و مصرفی در منزل می باشد بنابراین با ایجاد خرابی یخچال امرسان و ایجاد مشکلات یخچال امرسان باعث مختل شدن روند کاری و همچنین خراب شدن مواد خوراکی در یخچال میشود.
در ادامه می خواهیم درباره اهمیت تعمیر یخچال فریزر امرسان صحبت کنیم و اینکه چرا باید یخچال فریزر امرسان خود را به دست تکنسین و تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر یخچال فریزر امرسان بسپاریم.
قطعات یخچال امرسان و قطعات برد یخچال امرسان دارای پیچیدگی می باشد بنابراین تعمیر یخچال امرسان کار پیچیده ای برای کسی که دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیر یخچال فریزر امرسان ندارد میباشد.
 اگر تعمیر یخچال فریزر امرسان به دست یک فرد ناشی انجام شود باعث بروز خرابی یخچال فریزر امرسان و یا از کار افتادن آن و همچنین آسیب دیدگی به برد یخچال امرسان و سایر قطعات دیگر می شود پس بهتر است تعمیر یخچال فریزر امرسان را به دست یک فرد متخصص و کاربرد بسپارید تا از وجود این مشکلات برای یخچال امرسان شما جلوگیری کند.
 کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر یخچال فریزر امرسان در منزل و خدمات یخچال امرسان میباشند.
شما عزیزان میتوانید در صورت خراب شدن و یا وجود هرگونه مشکل در یخچال فریزر امرسان برای تعمیرات یخچال فریزر امرسان ا تکنسین های کارا با استاد استفاده کنید.

مشکلات یخچال فریزر امرسان

هر وسیله برقی ای دارای مشکلات و ایراداتی میباشد. یخچال فریزر امرسان نیز از دسه لوازک خانگی های برقی می باشد که دارای مشکلات و ایراداتی است که درادامه به برخی از این مشکلات رایج در یخچال فریزر امرسان اشاره خواهیم کرد.

فاسد شدن مواد غذایی به دلیل یکنواخت نبودن دما

 ترموستات در یخچال فریزر امرسان وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد و این قطعه با عوامل مختلفی باعث خرابی زود به زود ان میشود. به همین دلیل با متغیر بودن دمای یخچال فریزر امرسان باعث میشود که مواد ذایی درئن یخچال فریزر خراب شود. نگهداری مواد غذایی در دمای بالای 40 درجه فارنهایت باعث آلودگی مواد غذایی میشود. مشکل یخچال امرسان باید توسط تکنسین تعمیر یخچال فریزر امرسان عیب یابی شود و با پیدا شدن مشکل اصلی آن قطعه معیوبی تعمیر و یا تعویض شود.

نمایندگی یخچال امرسان
نمایندگی نصب یخچال امرسان

کارنکردن یخساز یخچال فریزر امرسان

به صورت کلی یخساز های یخچال فریزر امرسان به خوبی کار نمیکند و این باعث نارضایتی مشتریان و کاربران شده است. این مشکل توسط تکنسین های کارا با استاد در کمترین زمان برایتان حل میکنند.

تولید صدا های زیاد از یخچال فریزر امرسان

علت ایجاد سرو صدا از یخچال فریزر امرسان از فن اواپراتور میباشد که این قطعه باید توسط تعمیرکاران تعمیر یخچال فریزر امرسان بررسی شود تا اگر نیاز به تعمیرداشت اقدام به تعمیر آن و اگر قطعه معیوب بود آن را تعویض کنند.

نمایندگی قطعات یخچال امرسان
نمایندگی تعمیرات امرسان

خنک نکردن یخچال فریزر امرسان

ایجاد یخ زدگی روی سیم پیچ های اواپراتور، معیوب بودن سنسور دما ، کار نکردن هیتر یخ زدایی، یخ زدن فن اواپراتور از علت های بروز این مشکل برای یخچال فریزر امرسان میباشد که باید برای بروز این مشکل از یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر امرسان کمک بگیرید تا مشکل اصلی را بررسی کند و با پیدا کردن قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض کند.

ایجاد برفک در یخچال فریزر های امرسان

برفک زدن یخچال در انواع برند ها نشانه ایراد از قطعات داخلی میباشد اما در مورد یخچال فریزر امرسان باید توسط یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر امرسان مورد بررسی قرار بگیرد تا ببیند برفک در کجای یخچال فریزر امرسان ایجاد شده تا نسب به مکان ایجاد شده‌ی برفک اقدامات تعمیرات را انجام دهند.

امرسان سرویس

ارورهای یخچال فریزر امرسان

ارور های به وجود آمده در یخچال فریزر امرسان نشان دهنده بروز یک مشکل برای یخچال فریزر امرسان میباشد که در ادامه آنها را نامخواهیم برد و علت بروز هر یک از آنها شرح می دهیم.

ارور CO

علت ارور: خراب شن کمپرسور

رفع ارور: تعویض یا تعمیر فن یا کمپرسور یخچال فریزر امرسان

ارور DA

علت ارور: معیوب شدن دپر یخچال فریزر امرسان 

رفع ارور:
1) اندازه گیری مقدار مقاومت هیتر دمپر و درصورت معیوب بودن تعویض کنید.
2) دمپر را چک کنید ممکن است گیر کرده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد. 

ارور DS یا D5

علت ارور: ایجاد مشکل در سیتم دیفراست 

رفع ارور: مقدار مقاومت و دیفراست باید توسط تکنسین و متخصص در تعمیر یخچال فریزر امرسان اندازه گیری و چک شود.

ارور CD

علت ارور: مشکل در فن و دمپر

رفع ارور: بررسی و چک کردن فن و دمپر توسط تکنسین های تعمیرات یخچال فریزر امرسان

ارور LA

علت ارور: خراب شدن لامپ و اتصالات آن 

رفع علت: باید توسط تکنسین و متخصصین تعمیر یخچال فریزر امرسان بررسی و تعمیر شود. 

ارور HE

علت ارور: خراب شدن المنت گرمایشی و هیتر 

رفع ارور: هیتر و سیم کشی ها باید بررسی شود در صورت سالم بودن مشکل میتواند از خراب شدن برد دستگاه باشد. 

ارور FA

علت ارور: مشکل و خرابی در فن و قطعات آن

رفع ارور: مقاومت فن و قطعات آن باید توسط تکنسین تعمیرات یخچال فریزر امرسان اندارزه گیری شود و در صورت خرابی تعمیر شود.

ارور RD

علت ارور: خراب شدن یا معیوب شدن سوئیچ مگنت یا دمپر 

رفع ارور: باید توسط متخصصین تعمیرات یخچال فریزر امرسان بررسی و تعمیر یا تعویض شود. 

ارور FC یا F5

علت ارور: معیوب شدن سنسور داخلی یخچال فریزر امرسان 

رفع ارور: تعمیر یا تعویض این قطعه توسط تکنسین های تعمیر یخچال فریزر امرسان 

ارور H1/H2

علت ارور: مشکل در هیتر دیفراست 

رفع ارور: بررسی هیتر دیفراست توسط تکنسین تعمیرات یخچال فریزر امرسان 

تعمیر یخچال فریزر امرسان

یکی از مهمترین و پرکاربردترین وسایل ضروری منزل یخچال می باشد زیرا مایحتاج روزانه و مواد غذایی در آن قرار دارد. امروزه یخچال های زیادی با برند های مختلف در بازار وجود دارد یکی از این برند ها امرسان میباشد. یخچال فریزر امرسان به دلیل کیفیت بالا و همچنین طرح و تنوع بالا در این محصول مورد توجه و خرید مردم در بازار ها شده است. اما یخچال فریزر امرسان ممکن است با گذشت زمان دچار مشکل و ایراداتی شود و نیازمند به تعمیر یخچال فریزر امرسان داشته باشید. کارا با استاد دارای مرکز تعمیر یخچال فریزر امرسان با بهترین تعمیرکاران میباشد. شما میتوانید تعمیر یخچال فریزر امرسان خود را به دست تعمیرکاران ما در کارا با استاد بسپارید. تعمیرکاران و سرویسکاران یخچال فریزر امرسان در کارا با استاد دارای تخصص و حرفه در زمینه تعمیر یخچال فریزر امرسان میباشند و کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان با ضمانت انجام میشود بنابراین با خیال راحت تعمیر یخچال فریزر امرسان خود را به تکنسین های ما در کارا با استاد بسپارید. برای استفاده از این خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان میتوانید از طریق دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای دریافت تکنسین تعمیر یخچال فریزر امرسان ثبت کنید و یا به صورت آنلاین از طریق دکمه ثبت درخواست به صورت آنلاین درخواست خود را برای دریافت تکنسین تعمیر یخچال فریزر امرسان رزرو کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان

هزینه تعمیر فریزر امرسان

هزینه ی تعمیر یخچال فریزر امرسان را میتوان بدون عیب یابی فریزر امرسان یا عیب یابی یخچال امرسان تشخیص و قیمت داد. دستمزد هایی که تعمیرکاران کارا با استاد از شما میگیرند طبق نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در منزل میباشد اما در بعضی از موارد تکنسین های ما در کارا با استاد برای رعایت حال شما دستمزد دریافتی شان را کمتر از نرخ تعیین شده می گیرند.
روش دیگر برای کمتر شدن هزینه دستمزد میتواند تعمیر آن قطعه خرابی در یخچال فریزر امرسان به جای تعویض باشد. زیرا قیمت قطعات یخچال فریزر امرسان در بازار گران می باشد بنابراین تعمیرکاران ما قیمت همان قطعه را که از بازار برایتان تهیه کردند با شما حساب خواهند کرد. پس یکی از راه های کاهش قیمت، تعمیر قطعه ی خرابی یخچال فریزر امرسان میباشد.

تعمیر یخچال فریزر امرسان در تهران

یخچال فریزر امرسان یکی از پرکاربرد ترین لوازم ضروری خانه می باشد زیرا دارای کیفیت بالا در طرح و مدل های متنوع در بازار میباشد.
با گذشت زمان عوامل مختلفی باعث ایجاد خرابی در یخچال فریزر امرسان شما میشود این مشکلات به وجود آمده باعث میشود که شما تعمیر آبسردکن یخچال فریزر امرسان ، تعمیر درب یخچال امرسان، سرویس یخچال امرسان، تعمیر برد یخچال امرسان را انجام دهید. از آنجا که قیمت یخچال فریزر این برند در بازار گران شده است شما تعمیر را بر تعویض ترجیح میدهید.
تعمیر یخچال فریزر امرسان در کارا با استاد با ضمانت و گارانتی یخچال امرسان و بدون نیاز دوباره به تعمیر یخچال فریزر امرسان خود در تمام مناطق تهران انجام میشود. بنابراین شما در هر کجای تهران( شمال، جنوب، شرق، غرب) که باشید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر امرسان خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید. کارا با استاد دارای تعمیرات یخچال فریزر امرسان در شرق تهران، تعمیر یخچال فریزر امرسان غرب تهران، تعمیر یخچال فریزر امرسان در شما و جنوب تهران میباشد. شما عزیزان می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر امرسان در محل استفاده کنید. کافیست شما عزیزانی که ساکن تهران هستند و یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر امرسان کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر امرسان ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال فریزر امرسان شما برسند.

برد یخچال فریزر امرسان

تعمیر یخچال فریزر امرسان در شرق و غرب تهران

تعمیر یخچال فریزر امرسان در کارا با استاد با ضمانت و بدون نیاز دوباره به تعمیر یخچال فریزر امرسان خود در تمام مناطق تهران به ویژه شرق و غرب انجام میشود. بنابراین شما در شرق و غرب تهران که باشید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر امرسان خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید. کارا با استاد دارای تعمیرات یخچال فریزر امرسان شرق و غرب تهران میباشد. شما عزیزان می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر امرسان در محل استفاده کنید. کافیست شما عزیزانی که ساکن شرق و غرب تهران هستید و یخچال فریزر امرسان شما نیاز به تعمیر دارد برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر امرسان کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر امرسان ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال امرسان شما برسند

تعمیرات امرسان

تعمیر یخچال فریزر امرسان در شمال و جنوب تهران

تعمیر یخچال فریزر امرسان در کارا با استاد با ضمانت و بدون نیاز دوباره به تعمیر یخچال فریزر امرسان خود در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب انجام میشود. بنابراین شما در شمال و جنوب تهران که باشید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر امرسان خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید. شما کاربران گرامی می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر امرسان در محل استفاده کنید. کافیست شما عزیزانی که ساکن شمال و جنوب تهران هستید و یخچال فریزر امرسان شما نیاز به تعمیر دارد برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر امرسان کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر امرسان ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال فریزر امرسان شما برسند.

نمایندگی های یخچال امرسان

سوالات متداول

علت ارور FA در یخچال فریزر امرسان از چیست؟

عت بروز این خطا نشان دهنده خرابی در فن و اجزای مربوطه به آن می باشد.

چرا فریزر یخچال امرسان منجمد نمی کند؟

علت بروز این مشکل در: خرابی ترموستات، نشت گاز فریزر، خرابی کمپرسور فریزر، لاستیک درب فریزر، خرابی فن، عمل نکردن سیستم دیفراست.

علت صدا دادن یخچال فریزر امرسان چیبست؟

بروز این مشکل نشانه به خراب بودن پایه های موتور، خرابی فن یخچال امرسان، معیوب شدن لوله های داخلی یخچال امرسان میباشد.

علت روشن نشدن یخچال فریزر امرسان از چیست؟

به برق نبودن دوشاخه یخچال، معیوب بودن دوشاخه یا رابط ، خرابی ترموستات یخچال، خراب بودن کمپرسور و برد الکتریکی یخچال امرسان از علت های روشن نشدن یخچال فریزر امرسان میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402