تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر جارو برقی اسنوا

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی Snowa با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر جاروبرقی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

اسنوا یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی اعم از جاروبرقی میباشد که شرکت اسنوا با تولید محصولات متنوع در لوازم خانگی توانسته است جایگاه خوبی را در بازار بدست آورد.
تعمیر آن کار هرکسی نمیباشد زیرا انجام این کار نیازمند مهارت و تخصص در این زمینه دارد.
هر دستگاهی ممکن است پس از گذشت مدتی به دلیل استفاده زیاد از آن دچار خرابی و نقص فنی شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد.
جاروبرقی اسنوا هم یکی ازهمین وسایل برقی‌و همچنین پرکاربرد و پر استفاده در منازل میباشد و از آنجا که قیمت خرید و تعویض آن گران است اکثریت مردم تعمیر را بر تعویض ترجیح میدهند.
نکته مهم آن است که، برای جلوگیری از آسیب به قطعات دستگاه و تعمیر اصولی آن باید کلیه خدمات تعمیر جارو برقی اسنوا مربوط به تعمیرات جاروبرقی اسنوا را صرفا از مراکز معتبر و دارای تکنسین‌های متخصص دریافت کنید.
تکنسین‌ها و متخصصین ما در کارا با استاد، از دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر جارو برقی اسنوا برخوردار هستند و می‌توانند جاروبرقی اسنوا را به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر می کنند.
درنتیجه با خیال راحت تعمیر جارو برقی اسنواخودرا به ما در سایت کارا با استاد با داشتن افراد کارشناس و تکنسین در زمینه تعمیر جارو برقی اسنوا بسپارید.
 اولویت ما در کارا با استاد همواره رضایت مشتریان بوده است.

تاریخچه اسنوا و ساخت کدام کشوراست؟

اسنوا مخفف اسم شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان و زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب است.
این شرکت ایرانی‌ توانسته است در تولید لوازم خانگی با کیفیت و با قیمت مناسب موفق شود.
 این برند همیشه در رقابت با برند های‌خارجی‌موفق بوده است.

اسنوا برندی که امروزه بین مردم طرفداران زیادی‌پیدا کرده است، در سال 1384 در شهر اصفهان و منطقه ای‌به نام مورچه خورت پایه گذاری و تاسیس شد.
 مورچه در واقع از توابع شهرستان میمه بوده که جزء شهرهای‌تاریخی‌طبقه بندی‌می شود و جمعیتی‌برابربا 1500 نفر دارد.
اولین فعایت اسنوا در تولید اجاق گاز و کولر آبی بود که امروزه هم در بخش و قسمت محبوب ترین محصولات این برند میباشند.

شرکت اسنوا قطعات از قبل ساخته شده مربوط به محصولات لوازم خانگی را از کشورهای دیگر وارد کرده و در کشور ایران مونتاژ میکند که غالبا قطعات وارد شده از کشور چین هستند.
البته یکی از مزیت های مونتاژ، آوردن آخرین تکنولوژی در صنعت هاي مختلف به ایران می‌باشد، چرا که متاسفانه اکنون واحد هاي تولیدی داخل ایران به دستگاه های روز جهان مجهز نشده اند و شاید این بخاطر هزینه های فوق العاده بالای این دستگاه ها باشد.

تعمیر و نصب جاروبرقی اسنوا

مزایا و ویژگی های جاروبرقی اسنوا

ویژگی های جاروبرقی‌ اسنوا

1) جارو برقی اسنوا دارای طراحی‌جذاب و منحصربه فرد میباشد. 2) در جاروبرقی‌اسنوا از فیلتر های‌مختلف و کارآمد استفاده شده است 3) جاروبرقی اسنوا مجهز به سیستم ضد آلرژی‌آسم میباشد 4) صدای موتور در جاروبرقی اسنوا کم میباشد 5) دارای‌کابل برق ها با متراژ بالا میباشد 6) در مصرف برق صرفه جویی‌می‌کند 7) موتورهای‌استفاده شده درجاوبرقی اسنوا با کیفیت با قدرت بالا میباشد 8) جاروبرقی های‌اسنوا دارای‌مکش بالا و بسیار قوی ای‌هستند

مشکلات و معایب جاروبرقی اسنوا

به برخی از مشکلات رایج درجاروبرقی اسنوا از دیدگاه مشتریان اشاره خواهیم کرد.
1-مکش زیاد و قوی: مکش جاروبرقی اسنوا بسیار زیاد وبا قدرت میباشدهنگامی که روی فرش یا مبل یا هرجایی که میخواهیم از خاک و آشغال ‌پاکیزه کنیم میکشیم،  لوله جاروبرقی به آن میچسبد و ما مجبور به خاموش کردن جاروبرقی و جدا کردن آن از جاروبرقی میشویم.
در واقع این یکی از مزیت های‌جاروبرقی اسنوا به شمار می آید اما مشکل ساز نیز میباشد.

2-بلند بودن سیم جاروبرقی اسنوا: جاروبرقی‌اسنوا دارای‌سیم های بلند میباشد طوری که میتوان کل ساختمان را به اتصال به یک پریز برق جاروکشی کردو این امر باعث گیر کردن به جایی و یا مانع چرخش و حرکت جاروبرقی شود.راه حل این مشکل این است که سیم را به اندازه ای‌که نیاز داریم خارج کنیم .
3-فشار زیاد روی چرخ ها: بدلیل وجود دوعدد چرخ درجاروبرقی اسنوا باعث میشود که عملکرد جاروبرقی به صورت درست انجام نشود و هنگام چرخش فشار زیادی روی چرخ ها وارد میشود.
4-وزن سبک: برای‌این که جاروبرقی اسنوا بتواند به راحتی روی تمام سطوح حرکت کند و همچنین کاربر بتواند به راحتی آنرا بکشد باید وزن جاروبرقی اسنوا سبک باشد اما این سبک بودن وزن مشکلی هم دارد که این است بایک حرکت تند باعث غلت خوردن آن میشود و باعث میشود که به دستگاه آسیب بزند.
5-لوله‌های بزرگ: همان طور که می‌دانیم جارو برقی اسنوا از چندتا لوله و دهانه جارو تشکیل شده است، هنگامی که دستگاه روشن باشد به دلیل قدرت زیادی که دارد، این امکان وجود دارد که هر گونه شی و کالایی را ببلعد. در بیشتر مواقع برای یافتن اشیای گمشده باید کیسه جارو برقی را کنترل کرد.
6-کهنه نمیشود: اگر جزو آن دسته افرادی هستید که پس از مدتی کار کردن از وسیله ای از آن خسته میشوید و به دنبال عوض کردن محصولات هستید، به سراغ جاروبرقی اسنوا نروید. این محصول به قدری با کیفیت است و عمر طولانی دارد که از دست آن خسته خواهید شد و خواهان خرید محصول جدید هستید، جارو برقی هرگز از خراب نشده و همیشه در کنار شما خواهد ماند
البته تمام مواردی که در بالا به عنوان مشکل ذکر کردیم از نکات مثبت جاروبرقی اسنوا به حساب می آید علت آن هم این است که آنقدر کیفیت جاروبرقی اسنوا بالا میباشد باعث شده مزیت های آن جزو معایب آن به شمار رود، به عنوان مثال مکش از قابلیت مهم جاروبرقی اسنوا است که بدلیل قدرت بالای مکش جاروبرقی اسنوا مشکل ساز نیز میباشد.

تعمیر و نصب جاروبرقی اسنوا
تعمیر و نصب جاروبرقی اسنوا

تعمیر جاروبرقی اسنوا

وسایل برقی خانگی از دسته وسایل بسیار پر استفاده و مورد نیاز در هر خانه و حتی محل کار میباشد با گذشتن زمان و استفاده مکرر از آنها ممکن است دستگاه دچار نقص و مشکلات فنی شود، و این مشکلات هیچ ارتباطی به برند و ساخت کشور مورد نظر ندارد. جارو برقی اسنوا هم یکی از وسایل برقی و پرکاربرد در منازل و جاهای دیگر مانند زیارتگاه ها و… میباشد که ممکن است بدلیل استفاده زیاد از آن و حتی استفاده نادرست از آن دچار ایرادات فنی اعم از: روشن نشدن جاروبرقی اسنوا، ایجاد صدا در موتور جاروبرقی اسنوا، خراب شدن یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی اسنوا، خراب شدن فیلتر جاروبرقی و… شود.
در مواجه با این مشکلات قطعا شما به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص برای تعمیر جاروبرقی اسنوا نیاز دارید، تعمیر جاروبرقی اسنوا نباید به دست فرد ناشی و بی تجربه تعمیر شود بدلیل اینکه با نداشتن و ندانستن اطلاعات کافی در زمینه تعمیر جاروبرقی اسنوا باعث بروز مشکلات حاد ترو یا از کار افتادن جاروبرقی اسنوا میشود. جاروبرقی اسنوا از قطعات پیچیده ای تشکیل شده است که هر کسی از تعمیر آن سر در نمی آورد. به همین خاطر انجام تعمیر جاروبرقی اسنوا را بهتر است به دست متخصص و یک فرد کاربلد بسپارید. اگر به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیرات جاروبرقی اسنوا هستید ما به شما پیشنهاد میکنیم انجام این خدمات تعمیر جاروبرقی اسنوا را به دست ما در سایت کارا با استاد بسپارید زیرا کارا با استاد با داشتن افراد متخصص و تکنسین در تعمیر جارو برقی اسنوا مشکل شما را برای پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای حل کرده است.

متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای ما در کارا با استاد ابتدا جاروبرقی اسنوا را چک و بررسی میکنند تا الکی جاروبرقی اسنوا را باز نکنند و تعمیر اضافی با هزینه ی اضافی برای شما به وجود بیاورند و همچنین در صورت داشتن مشکل در جاروبرقی پاکشوما، مشکلات آن را عیب یابی میکنند و اقدام به حل آن مشکل در کمترین زمان میکنند.
برای استفاده از این خدمات تعمیر جاروبرقی اسنوا در سایت کارا با استاد میتوانید از طریق یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس برقرار کنید یا از طریق دکمه ثبت درخواست، به صورت آنلاین درخواست خود را برای رزرو تکنسین و متخصص تعمیر جاروبرقی اسنوا بزنید تا ما متخصصین و تکنسین مان را در روز و زمان مورد تعیین و رزرو شما در محل یا منزل شما حاضر شوند و خدمات تعمیر جاروبرقی اسنوا را به صورت حرفه ای برایتان انجام میدهند طوری جاروبرقی اسنوا ی شما نیاز دوباره به تعمیر نداشته باشد و تمام تعمیرات جاروبرقی اسنوا در کارا با استاد با ضمانت انجام میشود پس با خیال راحت میتوانید از تعمیرات جاروبرقی اسنوا برای تعمیر جاروبرقی اسنوا خود استفاده کنید.

تعمیر جارو برقی اسنوا در تهران

جاروبرقی اسنوا دارای مرکز تعمیرات در تمام مناطق تهران به ویژه مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب میباشد.
جاروبرقی اسنوا ممکن است با هر حادثه ای‌دچار مشکل و خرابی شود که نیازمند به تعمیرکار جاروبرقی اسنوا برای تعمیر جارو برقی اسنوا باشید.
اگر جاروبرقی اسنوا به موقع تعمیر شود، مشکل و ایرادی که برای جاروبرقی اسنوا به وجود آمده است به راحتی برطرف خواهد شد، اما در غیر این صورت، مشکلی که برای‌جاروبرقی اسنوا به وجود آمده بود به موقع و درست تعمیر نشود، دچار مشکل حاد تر و حتی ممکن است به سایر بخش ها و قطعات جاروبرقی اسنوا آسیب وارد کند و حتی باعث سوختن دستگاه شود.
در مواجه با مشکلاتی مثل : روشن نشدن جاروبرقی اسنوا، ایجاد صدا در موتور جاروبرقی اسنوا، خراب شدن یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی اسنوا، خراب شدن فیلتر جاروبرقی و غیره، تعمیر جاروبرقی اسنوا را ضروری بدانید.
تعمیر جاروبرقی اسنوا نیاز به متخصص و تکنسین دارد سایت کارا با استاد با داشتن مرکز تعمیر جاروبرقی اسنوا در تمام مناطق تهران ( شمال، جنوب، شرق، غرب) آماده ارائه خدمت رسانی در تعمير جاروبرقی اسنوا در منزل میباشد.

مرکز تعمیر جارو برقی اسنوا در شمال و جنوب تهران

کارا با استاد یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات میباشد که در آن تمام تعمیرات اعم از تعمیرات جاروبرقی اسنوا انجام میشود.
کارا با استاد مرکز خدمات تعمیر جاروبرقی اسنوا در شمال و جنوب تهران میباشد.
کاربران و مشتریانی که جاروبرقی اسنوا آنها دچار خرابی و مشکل شده است می توانند خدمات تعنیرات جاروبرقی اسنوای خود را به تکنسین ها و کارشناسان ما بسپارند.

مرکز تعمیر جارو برقی اسنوا در شرق و غرب تهران

کارا با استاد نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در شرق و غرب تهران میباشد.
تعمیرات جاروبرقی اسنوا یک کار تخصصی و سخت میباشد و به همین علت تعمیرات آن نیز به دست هر کسی انجام نمیشود.
تعمیر جاروبرقی اسنوا باید توسط فرد متخصص و حرفه ای در این زمینه انجام شود.
تکنسین و کارشناسان کارا با استاد متخصص در این کار می باشند پس میتوانید خدمات تعمیرات جاروبرقی اسنوا خود را به دست متخصصین کارا با اساتید بسپارید.

 

سوالات متداول

علت صدای زیاد از جاروبرقی اسنوا چیست؟

تجمع آلودگی در محفظه موتور جاروبرقی، مسدود شدن لوله خرطومی، کثیفی فیلتر جاروبرقی اسنو و فرسوده شدن بلبرینگ ها از علت هابی بروز صدای نا خوشایند از جاروبرقی اسنوا میشود.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی اسنوا از چیست؟

علت این مشکل از داغ شدن بیش از حد موتور باشد که توسط ترموستات بر روی موتور جریان برق قطع می شود تا جاروبرقی خنک شود و از آسیب رسیدن به قطعات دیگر جاروبرقی جلوگیری می کند.

چرا جاروبرقی اسنوا مکش خوبی ندارد؟

بروز این اتفاق را میتوان به موارد زیر اشاره کرد: گرفتگی فیلتر هوا ، مسدود شدن شلنگ، پر بودن کیسه و یا قدرت کافی نداشتن موتور.

چرا جاروبرقی اسنوا بوی سوختگی میدهد؟

خراب شدن تسمه، پر شدن کیسه جاروبرقی و نیم سوز شدن موتور جاروبرقی از علت های اصلی بروز این مشکل برای جاروبرقی پاناسونیک میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402