تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

مرکز خدمات پکیج گلدیران

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس پکیج گلدیران با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر پکیج

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

همانطور که میدانید تعمیر پکیج گلدیران برای اکثر افراد که هیچ دانش و سررشته ای از آن ندارند کار سخت ودشواری‌ است، علاوه بر آن انجام این کار توسط خودشان، باعث خراب شدن پکیج گلدیران خود میشوند و همچنین هزینه ای‌که برای خرید آن صرف کرده بودند به هدر میرود و باید هزینه ای‌دوبرابر بدهند تا آن را تعمیر کنند.
پس بهتر است از همان ابتدا تعمیر پکیج گلدیران را به کارشناس و تکنسین در زمینه تعمیر پکیج گلدیران با خیال راحت و آسوده بسپارید که هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه جویی کرده باشید.
بنابراین اگر برای تعمیر پکیج گلدیران به دنبال یک مرکز معتبر هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سایت کارا با استاد برای‌ تعمیر پکیج گلدیران خود سر بزنید و انجام تعمیر پکیج گلدیران خود را به ما بسپارید. تمام خدمات تعمیر پکیج گلدیران در سایت کارا با استاد توسط کارشناسان و تکنسین در این زمینه انجام میگیرد.
برای همه ما مهم است که تعمیر وسیله تحت بهترین شرایط انجام شود تا بعد از اتمام کار، نه تنها مشکلی در دستگاه رخ ندهد بلکه همان کارایی اولیه را هم داشته باشد. به شما اطمینان می دهیم که متخصصین ما در منزل و جلوی خودتان، پکیج گلدیران را عیب یابی و اقدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.

تاریخچه پکیج گلدیران

پکیج گلدیران نماینده رسمی محصولات ال جی شناخته شده در ایران میباشد. این برند در دهه‌ی 1380 با تولید پکیج های دیواری با استفاده از قطعات اروپایی‌، خود را به مردم شناخت و انواع پکیج گلدیران را به بازار عرضه کرد. و به علت کیفیت خوبی‌که این برند دارد باعث شده، طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کند.

انواع پکیج گلدیران

پکیج دیواری گلدیران بطور کلی در دو مدل:  پکیج گلدیران مدل پرستیژ،  پکیج گلدیران مدل پایونیر تولید و عرضه شده است.

پکیج گلدیران مدل پرستیژ

پکیج دیواری گلدیران در ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰ با نام تجاری پرستیژ به صورت کنترل دیجیتال و در ظرفیت ۲۶۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ با مدل تجاری پایونیر به صورت کنترلی آنالوگ تولید و عرضه می شود.

ویژگی ها:

برای محاسبه ظرفیت پکیج دیواری مورد نیاز گلدیران باید به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان توجه نمود.

قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرون و ترموستات اتاقی
دارای محفظه احتراق بسته
طراحی و تکنولوژی انگلستان و شیر الکترومغناطیسی ساخت Elbi ایتالیا
پمپ آب ساخت گراندفوس دانمارک
دارای پمپ سیرکوله پرقدرت
دارای شیر گاز ساخت Sit ایتالیا
سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
سیستم هواگیری خودکار
سیستم ضد یخ زدگی
سیستم بای پس خودکار

تعمیر پکیج گلدیران
تعمیر برد پکیج گلدیران

پکیج گلدیران مدل پایونیر

پکیج گلدیران مدل پایونیر با ظرفیت 30000 و 26000 و قدرت 26 کیلو وات طراحی شده است و آنالوگ می باشد. این پکیج گلدیران مدل پایونیر دارای سیستم نوسان دمای آبگرم مصرفی بوده و مجهز به سیستم ضد یخ است. پکیج گلدیران پایونیر قابلیت نصب بیرونی دارد و حتی در مناطق کوهستانی و سرد هم می توان این پکیج را نصب کرد.
ویژگی ها:
محفظه احتراق بسته
اتصال به ترموستات اتاقی
پمپ سیرکوله پرقدرت و پمپ آب ساخت گراندفوس دانمارک
اتصال به حسگر دمای محیط بیرون
سیستم ضد نوسان دمای آبگرم مصرفی
شیر گاز ساخت Sit ایتالیا و شیر الکترومغناطیسی ساخت Elbi ایتالیا
طراحی و تکنولوژِ انگلستان
سیستم هواگیری خودکار

عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

آب پکیج به صورت مدام گرم و سرد می شود

در اولین مرحله باید فشار گاز خانه را بررسی کنید. ممکن است مشکل از افت فشار گاز اختمان باشد
در مرحله دوم درجه حرارت پکیچ گلدیران را بررسی کنید که تنظیم است یا نیست
این احتمال وجود دارد که فشار آب ساختمان افت کرده باشد در نتیجه همیشه مشکل در پکیج، به معنی خرابی در پکیچ گلدیران شما نیست.
در داخل پکیج گلدیران فیلترهایی وجود دارند که وظیفه‌ی آنها تصیه آب است. املاح موجود در آب، شئ خارج و… در داخ فیلتر باقی میماند تا به قطعه های داخلی نفوذ نکنندتا خراب نشود. اگر فیتر کثیف بشود مشکل در تغییر دمای آب است که در این مواقع باید با تعمیر پکیج گلدیران تماس بگیرید تا مشک شما را حل کنند.

فشار آب گرم داخل پکیج گلدیران کم است

در ابتدا باد بررسی کنید که که در تمام شیر های‌آب، آب گرم افت کرده باشد چون ممکن است فقط یک قسمت از شیر آب خانه دچار مشکل شده باشد و آن هم ایراد از شیر آب میباشد.
با کثیف شدن فیلتر ورودی آب باعث افت فشار آب میشود و در نهایت فشار آب گرم به خوبی نخواهد آمد.

علت گرم نشدن رادیاتور پکیج گلدیران

اولین دلیل به دلیل ضعیف بودن جنس پکیج گلدیران است
فشار آب در مدار گرمایش کم است
دودکش پکیج نامناسب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد
خرابی در سنسور دما هم یکی از این دلیل میباشد که در آن صورت نیازمند به تعمیر پکیج گلدیران میباشد.
علت بعدی پکیج گلدیران متناسب با مساحت ساختمان است اگر به این موضوع توجه نشود قدرت پکیج گلدیران توانایی‌گرماییش برای ساختمان کم میشود.
اگر شیرهای رفت و برگشت رادیاتور کام باز نباید دچار مشکل در گرم شدن آن میشود.
اندازه لوله کشی ساختمان باید مناسب ساختمان باشد در غیر این صورت باعث گرم شدن ساختمان می شود و نیازمند به تعمیر و نصب دارید.
هواگیری پکیج گلدیران یک امر ضروری می باشد که این کار را برای اینکه ضرر و آسیبی‌ به ساختمان و پکیج گلدیران وارد نکنید بهتر است به دست یک تکنسین در نصب و تعمیر پکیج گلدیران بسپارید.

علت روشن نشدن پکیج گلدیران

 علت روشن نشدن پکیج گلدیران مربوط به برق خانه میباشد و ممکن است که برق ساختمان قطع شده باشد.

علت خاموش شدن پکیج گلدیران به صورت خودکار

افت فشار و کم بودن فشار آب ساختمان
قرار گرفتن پکیج گلدیران در حالت تایمر
ممکن است که فن پکیج گلدیران خراب شده باشد که در آن موقع نیازمند به تکنسین نصب و تعمیر پکیج گلدیران دارید
خراب شدن برد پکیج گلدیران از دیگر موارد علت خاموش شدن پکیج گلدیران به صورت خودکار میباشد.

نصب پکیج گلدیران

اگر پکیج دیواری گلدیران شما دچار هر نوع خرابی و مشکلی‌ شد و متوجه آن شدید که آب، گرم نمی شود و با ارور پکیج گلدیران مواجه شدید واز تنظیمات پکیج گلدیران دانش و اطلاعاتی ندارید، میتوانید برای تعمیر پکیج گلدیران، آنرا به دست تکنسین و افراد متخصص ما در سایت کارا با استاد بسپارید. برای ارتباط با ما و درخواست تکنسین برای نصب و تعمیر پکیج گلدیران میتوانید با یکی‌از دکمه های زیر از طریق دکمه تماس با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصین ما در اسرع وقت در محل حاضر شود و خدمات نصب و تعمیر پکیج گلدیران شما را عیب یابی و مشکل را حل کند.

عیب یابی پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

پکیج ها امروزه جایگزین موتورهای گرمایشی شده اند و همچنین باعث صرفه جویی در انرژی میشوند. پکیج گلدیران یکی از با کیفیت ترین پکیج ها میباشد.
برخی از عوامل اعم از بی توجهی در هنگام نصب پکیج گلدیران، استفاده زیاد از پکیج گلدیران، نگهداری نادرست از پکیج گلدیران باعث بروز مشکلات فنی شامل: ایجاد صدا، خاموش شدن و نشتی پکیج تاچی میشود که در مواجه با این مشکلات شما نیازمند به خدمات تعمیر پکیج گلدیران هستید.
تعمیر پکیج گلدیران باید توسط فرد متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر پکیج گلدیران انجام شود زیرا اگر این کار توسط فرد ناشی انجام شود ممکن است باعث بروز مشکلات حاد تری در پکیج گلدیران شما شود. حال برای بسیاری از افراد این سوال پیش خواهد آمد که چرا در صورت خراب شدن پکیج گلدیران آن را تعویض نکنیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت پکیج گلدیران در بازار بسیار بالا رفته است و برای خیلی از افراد خرید دوباره پکیج گلدیران امکان پذیر نیست و یا ممکن است که پکیج گلدیران را به تازگی تهیه کرده باشند و به دلیل نصب نادرست باعث خرابی شده باشد برای همین است بسیاری از افراد تعمیرات پکیج گلدیران را بر تعویض آن ترجیح میدهند.
 اکنون افراد به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج گلدیران میگردد تا با تخصص و مهارت لازم تعمیر پکیج گلدیران را بدون نیاز دوباره به تعمیر انجام دهد. ما به شما متخصصین و تکنسین هایمان را در کارا با استاد پیشنهاد می کنیم زیرا در کارا با استاد تعمیرات گلدیران به صورت تخصصی و زیر نظر یک فرد متخصص و حرفه ای انجام میشود. همچنین متخصصین ما خدمات تعمیر پکیج گلدیران را طوری عیب یابی و تعمیر میکنند که نیاز به تعمیر دوباره پکیج گلدیران خود نداشته باشید همچنین تعمیرات پکیج گلدیران در کارا با استاد با ضمانت انجام میشود.
 شما عزیزانی که به دنبال یک تکنسین و متخصص تعمیرات پکیج گلدیران میگردید کافیست یا از طریق شماره تماس ما با ما تماس بگیرید و یا از طریق ثبت درخواست به صورت آنلاین درخواستتان را برای دریافت خدمات تعمیر پکیج گلدیران ثبت بزنید تا متخصصین و تکنسین های ما در اسرع وقت در محل کار و منزل شما حاضر شوند و تعمیر پکیج گلدیران شما را با صرفه جویی در هزینه و زمان انجام دهند.

مرکز تعمیرات پکیج گلدیران در شرق و غرب تهران

تعمیر پکیج گدیران کار سخت ودشواری‌ است زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و تعمیر آن نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.
کارا با استاد دارای مرکز تعمیرات پکیج گلدیران با بهترین کارشناسان و تکنسین در زمینه تعمیر پکیج گلدیران آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه شرق تهران که شامل وحیدیه، تهرانپارس، نارمک، پیروزی، مجیدیه وغیره، غرب تهران که شامل آزادی، تهرانسر، اندیشه وغیره میباشد، شما میتوانید عیب یابی پکیج گلدیران، خطاهای پکیج گلدیران را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان درمنزل انجام دهند.
  
کافیست یا از طریق دکمه تماس با تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده ما درمحل حاظر شوند و خدمات پکیج گلدیران را انجام دهند.

مرکز تعمیرات پکیج گلدیران در شمال و جنوب تهران

 تعمیر پکیج گدیران کار سخت ودشواری‌ است زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و  تعمیر آن نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.
کارا با استاد دارای مرکز تعمیرات پکیج گلدیران با بهترین کارشناسان و تکنسین در زمینه تعمیر پکیج گلدیران آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه شمال تهران که شامل تجریش، قلهک، نیاوران، زرگنده، لویزان وغیره، و همچنین جنوب تهران که شامل یافت آباد، شهرک ولیعصر، نازی آابد وغیره میباشد، شما میتوانید عیب یابی پکیج گلدیران، خطاهای پکیج گلدیران را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان درمنزل انجام دهند.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده ما درمحل حاظر شوند و خدمات پکیج گلدیران را انجام دهند.

مرکز تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

تعمیر پکیج گلدیران کار سخت ودشواری‌ است زیرا از قطعات پیچیده ای‌تشکیل شده است و  تعمیر آن نیازمند به فرد متخصص و تکنسین دارد.
کارا با استاد دارای مرکز تعمیرات پکیج گلدیران با بهترین کارشناسان و تکنسین در زمینه تعمیر پکیج گلدیران آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران میباشد، شما میتوانید عیب یابی پکیج گلدیران، خطاهای پکیج گلدیران را به آنها واگذار کنید تا مشکل را با صرفه جویی در زمان درمنزل انجام دهند.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین دکمه ثبت درخواست را بزنید تا تکنسین های ما با زمان تعیین کننده ما درمحل حاظر شوند و خدمات پکیج گلدیران را انجام دهند.

سوالات متداول

چرا آب مصرفی پکیج گلدیران دچار نوسانات میشود؟

از عوامل بروز این مشکل استفاده از پمپ فشار آب نامرغوب ، کم بودن فشار آب ساختمان، زیاد بودن ارتفاع شعله پکیج از د معمول آن باعث میشود که آب مصرفی پکیج گلدیران دچار نوسانات شود.

علت نشان دادن ارور E2 در پکیج گلدیران چیست؟

گرم شدن بیش از حد مدار گرمایش باعث وجود این ارور در پکیج میشود.

چرا پکیج گلدیران به صورت انفجاری روشن میشود؟

مناسب نبودن فاصله الکترود جرقه زدن از مشعل، بالا بودن یا پایین بودن فشار گاز، مسدود شدن سوراخ های مشعل برای جرقه زدن و ایجاد اختلال در دودکش پکیج از عوامل انفجاری روشن شدن پکیج میشود.

چرا آب مصرفی در پکیج گلدیران سرد و گرم میشود؟

پایین بودن فشار گاز و یا بالا بودن فشار گاز، تنظیم نادرست درجه حرارت پکیج، نوسانات فشار آب در منزل،گرفته شدن فیلتر صافی از علائم سرد و گرم شدن پکیج گلدیران میشود.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402