تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر جارو برقی کندی

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی Candy با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر جاروبرقی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

در سال ۱۹۴۵ در ایتالیا برندی با نام کندی تاسیس شد و این برند فعالیت خود را در زمینه تولیدات لوازم خانگی شروع کرد و اولین محصول این برند ماشین لباسشویی بود و لوازم دیگر مانند جاروبرقی را نیز تولید کرد.
 اما طولی نکشید که فعالیت این برند نه تنها در زمینه محصولات بلکه در محدوده فعالیت گسترانیده شد و محدوده فعالیت این برند جهانی شد.
همچنین بهتر است بدانید که حدود 20 درصد از محصولات ساخته شده توسط برند کندی در ایتالیا خریداری و مصرف میشوند و 80 درصد دیگر محصولات به سراسر جهان توزیع می شوند و مورد استفاده مصرف کنندگان سراسر جهان قرار میگیرند .
این که هر دستگاهی که با برق کار میکند ممکن است با گذشت زمان به دلیل استفاده زیاد از آن دستگاه،نوسانات برق و… دچار خرابی و نقص فنی شود که نیاز به تعمیرات و تعویض داشته باشد یک امر طبیعی میباشد. همانطور که قیمت محصولات موجود در بازار بسیار گران میباشد کاربران تعمیر دستگاه خراب شده را بر تعویض ترجیح میدهند.
 جاروبرقی کندی نیز یکی از دسته وسایل برقی و بسیار پرکاربرد در منزل میباشد. که ممکن است با عوامل مختلفی دچار مشکلات و ایراداتی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.
نکته مهم اینجاست که، برای اینکه از آسیب رساندن به قطعات جاروبرقی کندی جلوگیری کنیم باید تعمیر جاروبرقی کندی به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر شود.
کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی کندیمربوط به تعمیرات جاروبرقی کندی را صرفا از مراکز معتبرکه دارای تکنسین‌های متخصص و باتجربه میباشند دریافت کنید.

 تکنسین‌ها و متخصصین ما در کارا با استاد، از دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر جاروبرقی کندی برخوردار هستند و می‌توانند جاروبرقی کندی را به صورت اصولی عیب یابی، و اقدام به تعمیر جاروبرقی کندی و رفع عیب جاروبرقی کندی کنند.
در نتیجه با خیال راحت تعمیر جاروبرقی کندی خود را به ما در سایت کارا با استاد با داشتن افراد کارشناس و تکنسین در زمینه تعمیر جاروبرقی کندی بسپارید. همواره اولویت ما در کارا با استاد رضایت مشتریان بوده و میباشد.
شما عزیزان و کاربران گرامی میتوانید تعمیر جاروبرقی کندی خود را با یکی از دکمه های‌زیر، دکمه تماس بگیرید، با ما در تماس باشید و یا از طریق دکمه فرم ثبت درخواست، خدمات و درخواست خود را برای تعمیر جاروبرقی کندی در روز و زمان تعیین کننده شما در محل ثبت کنید و آماده ارائه خدمت از سایت کارا با استاد باشید.

عیب و ایرادات رایج در جاروبرقی کندی

خاموش شدن جاروبرقی کندی

انسداد فیلترها و لوله‌ها، بروز مشکلات الکتریکی، قطعی برق، داغ شدن جاروبرقی کندی، خراب شدن کلید قطع و خراب بودن موتور جاروبرقی کندی از علت های بوجود آمدن این مشکل در جاروبرقی کندی میباشد. اگر با بررسی و چک کردن علت های گفته شده باز هم جاروبرقی کندی شما این مشکل را داشت باید از یک تعمیرکار جاروبرقی کندی درخواست تعمیر کنید.

کم شدم مکش جاروبرقی کندی

علت به وجود آمدن این مشکل از مسدود شدن و کثیفی فیلتر هوا، جمع شدن آلودگی دور تیغه‌های موتور مکنده و خراب بودن موتور جاروبرقی، گرفتگی لوله‌ها، ، پر شدن کیسه جاروبرقی، باعث ضعیف شدن مکش جاروبرقی می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل پاکت جاروبرقی را با پر شدن آن خالی کنید همچنین فیلتر هوا را هر 6ماه یکبار عوض کنید. همچنین اگر با خراب بودن و ایجاد مشکل در موتور جاروبرقی یا تیغه های مکنده بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی کندی درخواست تعمیر کنید

روشن نشدن جاروبرقی کندی

از علت های به وجود آمدن این مشکل برای جاروبرقی کندی شامل موارد زیر میباشد: قطعی در اتصالات یا سیم جاروبرقی، ایجاد مشکل در پریز برق، پر شدن پاکت جاروبرقی و قطعی اتصال سیم در سیم جمع کن. همچنین تعمیر سیم جاروبرقی کندی نیازمند به یک فرد ماهر در زمینه تعمیر جاروبرقی کندی دارد.

تولید صدای بلند از جاروبرقی کندی

آلودگی در محفظه موتور جاروبرقی کندی، مسدود شدن لوله خرطومی، کثیفی فیلتر جاروبرقی کندی، تجمع همچنین فرسوده شدن بلبرینگ‌ها باعث تولید صدای بلند و ناخوشایند هنگام کار کردن با جاروبرقی می‌شود. عیب‌یابی و تعمیر قطعات اصلی جاروبرقی مثل موتور و بلبرینگ جاروبرقی کندی به مهارت متخصص این کار نیاز دارد.

بوی سوختگی از جاروبرقی کندی

تجمع بیش از حد آلودگی دور غلتک برس، پاره شدن تسمه، جمع شدن آلودگی های خیلی زیاد در دور غلتک برس، پاره شدن تسمه، و ایجاد مشکل و خرابی در موتور جاروبرقی کندی باعث میشود که شما بوی سوختگی از جاروبرقی کندی استشمام کنید. برطرف کردن این مشکل و پیدا کردن مشکل اصلی و همچنین تعمیر موتور جاروبرقی کندی را باید به دست یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص بسپارید.

تعمیر جاروبرقی کندی

خراب شدن هر وسیله برقی با گذشت زمان یک امر طبیعی میباشد و عواملی مانند استفاده زیاد و نگهداری نادرست از آن، نوسانات برق، استفاده نادرست از وسیله برقی، باعث آسیب رساندن به دستگاه میشود.
جاروبرقی کندی نیز یکی از وسایل برقی و همچنین بسیار پرکاربرد در منزل میباشد که با استفاده نادرست و مکرر از آن باعث بروز مشکلاتی اعم از: روشن نشدن جاروبرقی کندی، تولید صدا در موتور جاروبرقی کندی ، خراب شدن فیلتر جاروبرقی، ضعیف شدن مکش جاروبرقی کندی، خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی کندی و… شود.

تعميرات جاروبرقی کندی نیاز به یک متخصص و تعمیرکار جاروبرقی کندی دارد، زیرا جاروبرقی کندی دارای قطعات حساس میباشد که تعمیر آن کار هرکسی نمیباشد.
چون اگرکسی که دانش فنی ندارد و از تعمیرات جاروبرقی چیزی سر در نمی آورد باید از دست به کار شدن برای تعمیر جاروبرقی کندی جدا جلوگیری کند.
 زیرا با باز کردن قطعات جاروبرقی کندی و دست زدن به آن باعث بروز مشکل حاد تر و یا در بدترین شرایط باعث سوزاندن جاروبرقی کندی می شود پس بهتر است تعمیر ات جاروبرقی کندی را بدست یک تعمیر کار متخصص و با تجربه در تعمیرات جاروبرقی کندی بسپارید.
 ما به شما متخصصین و تکنسین کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای افراد حرفه ای و با تجربه در تعمیر جاروبرقی کندی میباشد. در ابتدا مشکلات جاروبرقی کندی شما را عیب یابی میکنند و اقدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.

برای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی کندی در سایت کارا با استاد میتوانید با کارشناسان ما برای رزرو تکنسین در تماس باشید. 

تعمیر جاروبرقی کندی در منزل

مرکز تعمیر جاروبرقی کندی در تهران

کارا با استاد مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی کندی در تمام مناطق تهران میباشد.
شما عزیزانی که ساکن تهران می باشد میتوانید در صورت هرگونه بروز مشکل در جاروبرقی کندی از جمله ضعیف شدن مکش جاروبرقی کندی ، تولید صدای زیاد از جاروبرقی، خاموش شدن جاروبرقی در حین کار و داغ شدن بیش از حد جاروبرقی کندی با ما برای  تعمیر جاروبرقی کندی تماس بگیرید تا ما تکنسین و کارشناسان ماهر در زمینه تعمیرات جاروبرقی  کندی را  در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان و هزینه در منزل حاضر کنیم. 

مرکز تعمیر جاروبرقی کندی در شمال و جنوب تهران

بهتر است تعمیرات جاروبرقی کندی خود را از یک مرکز معتبر و دارای اعتبار که یک تعمیرگاه مجاز میباشد دریافت کنید.
کارا با استاد یک تعمیرگاه مجاز در زمینه تعمیرات اعم از تعمیرات جاروبرقی کندی در شمال و جنوب تهران میباشد.
اگر ساکن شمال و جنوب تهران هستید و جاروبرقی کندی شما دچار مشکل شده است، میتوانید از خدمات تعمیرات جاروبرقی کندی در کارا با استاد که در شما و جنوب تهران میباشد بهره مند شوید.

مرکز تعمیر جاروبرقی کندی در شرق و غرب تهران

کارا با استاد نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کندی در شرق و غرب تهران میباشد.
اگر به دنبال یک تعمیرگاه مجاز که دارای نمایندگی باشد می گردید، ما به شما تعمیرگاه مجاز کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم.
کارا با استاد داری مرکز تعمیرات جاروبرقی کندی در شرق و غرب تهران میباشد که تمام خدمات تعمیرات توسط تکنسین و متخصصین حرفه ای و ماهر انجام میشود.
برای استفاده از خدمات تعمیرات در شرق و غرب تهران میتوانید از طریق یکی از دکمه ای زیر درخواست خود را برای رزرو تکنسین ثبت کنید.

سوالات متداول

چرا جاروبرقی کندی خاموش میشود؟

قطعی برق، داغ شدن جاروبرقی کندی، انسداد فیلترها و لوله‌ها، خراب شدن کلید قطع و خراب بودن موتور جاروبرقی کندی بروز مشکلات الکتریکی از علت های خاموش شدن جاروبرقی کندی میباشد.

علت داغ کردن جاروبرقی کندی از چیست؟

از مهم‌ترین دلایل برای بروز این مشکل میتوان به کثیف بودن فیلتر، خرابی فن، استفاده طولانی مدت از دستگاه و... اشاره کرد.

علت کم بودن مکش جاروبرقی کندی چیست ؟

علت اصلی این مشکل میتواند از گرفتگی فیلتر هوا ، مسدود شدن شلنگ، پر بودن کیسه و یا قدرت کافی نداشتن موتور جاروبرقی کندی باشد.

چرا جاروبرقی کندی صدای بلندی از خودش تولید می کند؟

مسدود شدن لوله خرطومی، تجمع آلودگی در محفظه موتور جاروبرقی کندی، کثیفی فیلتر جاروبرقی کندی و همچنین فرسوده شدن بلبرینگ‌ها باعث تولید صدای بلند هنگام کارکردن با جاروبرقی کندی شود.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402