تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر جارو برقی کنوود

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی Kenwood با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر جاروبرقی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

در ابتدا در مورد فعالیت برند کنوود صحبت میکنیم. این برند در سال 1947 توسط آقای کنت وود فعالیت خودش را در انگلستان در زمینه تولیدات لوازم خانگی آغاز کرد.
 اولین دستگاهی که این برند ساخت دستگاه توستر با قابلیت اینکه بدون نیاز به اینکه نان را جا به جا کند درست شود.
 به همین دلیل یک انقلاب بزرگی در تولیدات لوازم خانگی ایجاد کرد. تولیدات لوازم خانگی این برند با کیفیت بسیار بالا در طراحی های متنوع ساخته و تولید شده است.
بین مردم و کاربران مشهور شد و اکنون جایگاه این برند در بسیار از خانه ها میباشد.
 همانطور که همه ی ما می دانیم لوازم های خانگی اکثرشان با برق کار میکند، هر لوازم برقی با عوامل مختلفی اعم از نوسانات برق، اتصالی، استفاده نادرست و نگهداری نادرست از دستگاه باعث آسیب رساندن به آن می شود.
 جاروبرقی کنوود نیز یکی از دسته وسایل برقی و بسیار پرکاربرد در منزل میباشد. که ممکن است با عوامل مختلفی دچار مشکلات و ایراداتی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.
نکته مهم اینجاست که، برای اینکه از آسیب رساندن به قطعات جاروبرقی کنوود جلوگیری کنیم باید تعمیر جاروبرقی کنوود به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر شود.
کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی کنوود مربوط به تعمیرات جاروبرقی کنوود را صرفا از تعمیرگاهان مجاز دارای تکنسین‌های متخصص و باتجربه میباشند دریافت کنید.
 تکنسین‌ها و متخصصین ما در کارا با استاد، از دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر جاروبرقی کنوود برخوردار هستند و می‌توانند جاروبرقی کنوود را به صورت اصولی عیب یابی، و اقدام به تعمیر جاروبرقی کنوود و رفع عیب جاروبرقی کنوود کنند.
در نتیجه با خیال راحت تعمیر ات جاروبرقی کنوود خود را به ما در سایت کارا با استاد با داشتن افراد کارشناس و تکنسین در زمینه تعمیر ات جاروبرقی کنوود بسپارید.
 همواره اولویت ما در کارا با استاد رضایت مشتریان بوده و میباشد.

مشکلات جاروبرقی کنوود

مشکلاتی که در جاروبرقی کنوود به وجود می آید به نگهداری شما و سرویس شما از جاروبرقی کنوود بستگی دارد.
با نگهداری و استفاده نادرست از  جاروبرقی کنوود باعث بروز بعضی از مشکلات در جاروبرقی کنوود میشود که ممکن است این مشکلات به وجود آمده آسان باشد  و با یک مطالعه و تحقیق راجع به مشکل به وجود آمده بتوانید مشکل را برطرف کنید. 
اما بعضی دیگر از مشکلات جاروبرقی وجود دارد که برای درست شدن و تعمیر آن حتما به یک تعمیرکار و تکنسین تعمیر ات جاروبرقی کنوود نیاز دارید.
 در ادامه به این مشکلات می پردازیم:

روشن نشدن جاروبرقی کنوود

روشن نشدن جاروبرقی کنوود را میتوان به چهار عامل اشاره کرد: مورد اول  در  مورد خراب بودن کلید روشن و خاموش بودن جاروبرقی کنوود میباشد که این قطعه از جاروبرقی کنوود نقش مهمی را برای روشن کردن جاروبرقی دارد که امکان دارد با عواملی مانند ضربه زدن به کلید، استفاده غلط از دستگاه و ورود رطوبت به کلید  باعث از کار افتادن کلید خاموش و روشن کردن جاروبرقی کنوود شود . 

مورد دوم خراب بودن رله جاروبرقی کنوود، در واقع رله یک قطعه کوچک در جاروبرقی کنوود میباشد که وظیفه آن قطع و وصل کردن جریان میباشد که اگر این قطعه خراب شود باعث میشود که جاروبرقی کنوود شما روشن نشود.
مورد سوم ایراد در پریز و دوشاخه برق، در بعضی از موارد ممکن است روشن نشدن جاروبرقی کنوود از قطع شدن اتصالات برقی باشد. به همین خاطر وقتی با مشکل روشن نشدن جاروبرقی کنوود روبه رو شدید ابتدا اتصالات برقی را چک کنید که وصل باشد.
مورد چهارم مربوط به خراب بودن  موتور جاروبرقی کنوود میباشد. موتور جاروبرقی کنوود از اصلی ترین قسمت جاروبرقی میباشد که در اثر استفاده نادرست و همچنین اصطکاک بالا باعث آسیب رساندن به موتور جاروبرقی میشود.

 تولید صدای زیاد از جاروبرقی کنوود

از علت های بوجود آمدن این مشکل در جاروبرقی کنوود را میتوان عوامل زیر اشاره کرد. اگر طول عمر فیلتر جاروبرقی کنوود شما تمام شده باشد، پر شدن کیسه جاروبرقی کنوود از عواملی است که باعث تولید صدای زیاد از جاروبرقی کنوود میشود.

داغ شدن جاروبرقی کنوود هنگام کارکردن

خراب بودن فن جاروبرقی کنوود، خراب بودن برد جاروبرقی کنوود، نیم سوز شدن موتور جاروبرقی کنوود را میتوان از عوامل بروز این مشکل در جاروبرقی کنوود اشاره کرد.

ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود

بروز این مشکل در جاروبرقی کنوود یک مشکل بسیار آزار دهنده برای کاربران میباشد که اگر با این نکات گفته شده در زیر توجه کنید این مشکل را میتوانید حل کنید.
1) لوله خرطومی را چک کنید که آشغال در آن گیر نکرده
2) پارویی جاروبرقی کنوود را از نظر پرز گرفتگی چک کرده و در صورت نیاز تمیز کنید.
3) اتصالات برقی را چک کنید که همه وصل باشند.
4) از سالم بودن فیلتر جاروبرق کنوود مطمئن شوید.
5) ممکن ایراد از تنظیمات جاروبرقی کنوود باشد و هیچ مشکلی دز جاروبرقی کنوود نبوده باشد.
6) جایگاه کیسه جاروبرقی کنوود را بررسی کنید.
7) اندازه لوله جارو برقی باید به درستی تنظیم شود.

تعمیر جاروبرقی کنوود

خراب شدن هر وسیله برقی با گذشت زمان یک امر طبیعی میباشد و عواملی مانند استفاده زیاد و نگهداری نادرست از آن، نوسانات برق، استفاده نادرست از وسیله برقی، باعث آسیب رساندن به دستگاه میشود. جاروبرقی کنوود نیز یکی از وسایل برقی و همچنین بسیار پرکاربرد در منزل میباشد که با استفاده نادرست و مکرر ازآن باعث بروز مشکلاتی اعم از: روشن نشدن جاروبرقی کنوود ، تولید صدا در موتور جاروبرقی کنوود ، خراب شدن فیلتر جاروبرقی، ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود ، خاموش شدن ناگهتانی جاروبرقی کنوود و… شود.
تعمير جاروبرقی کنوود نیاز به یک متخصص و تعمیرکار جاروبرقی کنوود دارد، زیرا جاروبرقی کنوود دارای قطعات حساس میباشد که تعمیر آن کار هرکسی نمیباشد. چون اگرکسی که دانش فنی ندارد و از تعمیرات جاروبرقی چیزی سر در نمی آورد باید از دست به کار شدن برای تعمیر جاروبرقی کنوود جدا جلوگیری کند. زیرا با بازکردن قطعات جاروبرقی کنوود و دست زدن به آن باعث بروز مشکل حاد تر و یا در بدترین شرایط باعث سوزاندن جاروبرقی کنوود می شود پس بهتر است تعمیر جاروبرقی کنوود را بدست یک تعمیر کار متخصص و با تجربه در تعمیرات جاروبرقی کنوود بسپارید. ما به شما متخصصین و تکنسین کارا با استاد را پیشنهاد میکنیم زیرا کارا با استاد دارای افراد حرفه ای و با تجربه در تعمیر جارو برقی کنوود میباشد. ودر ابتدا مشکلات جاروبرقی کنوود شما را عیب یابی میکنند و اغدام به حل آن در کمترین زمان میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی کنوود و تعمیر لباسشویی کنوود در سایت کارا با استاد میتوانید از طریق یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس برقرار کنید یا از طریق دکمه ثبت درخواست، به صورت آنلاین درخواست خودرا برای رزرو تکنسین و متخصص بزنید تا متخصصین ما در روز و زمان مورد تعیین شما در منزل شما حاظر شوند و خدمات تعمیر لوازم خانگی کنوود را انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

تعمیرات جاروبرقی کنوود در تهران

کارا با استاد به عنوان مرکز تعمیرات جاروبرقی کنوود در تهران فعالیت دارد.
کارا با استاد مرکز تعمیرات جاروبرقی کنوود در تمام مناطق تهران میباشد.
اگر ساکن تهران هستند و به دنبال یک تعمیرگاه مجاز در سطح تهران هستید برای تعمیر جاروبرقی کنوود خود، ما به شما تعمیرگاه مجاز کارا با استاد را پیشنهاد میکنیم.
زیرا کارا با استاد دارای تکنسین و کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات میباشد.

تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

تعمیرات جاروبرقی کنوود با کارا با استاد در شمال و جنوب تهران

اگر به دنبال یک تعمیرگاه مجاز برای تعمیرات جاروبرقی کنوود خود میگردد ما به شما تعمیرگاه کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای تکنسین و کارشناسان متخصص در زمینه تعمیرات جاروبرقی کنوود در شمال و جنوب تهران میباشد.
تکنسین های کارا با استاد تعمیرات جاروبرقی کنوود را به صورت تخصصی و حرفه ای در محل برایتان انجام میدهند.
برای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی کنوود در شمال و جنوب تهران میتوانید از طریق یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین کنید.

مرکز تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

تعمیرات جاروبرقی کنوود در شرق و غرب تهران

کارا با استاد دارای نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود در تمام مناطق تهران به ویژه در شرق و غرب تهران، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.اگر ساکن شرق و غرب می باشد و به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیرات جاروبرقی کنوود خود میگردد از خدمات تعمیرات جاروبرقی کنوود در کارا با استاد استفاده کنید .
کارا با استاد مرکز تعمیرات جاروبرقی کنوود در شرق و غرب تهران میباشد و اگر ساکن شرق و غرب تهران هستید میتوانید با یکی از دکمه های زیر را برای درخواست تکنسین بزنید.

تعمیر جاروبرقی کنوود در شمال و جنوب تهران

سوالات متداول

علت تولید صدای بد و ناخوشاینداز جاروبرقی کنوود از چیست؟

علت های بروز این مشکل تجمع آلودگی در محفظه موتور جاروبرقی کنوود، مسدود شدن لوله خرطومی، کثیفی فیلتر جاروبرقی کنوود و همچنین فرسوده شدن بلبرینگ‌ها میباشد.

چرا جاروبرقی کنوود داغ میکند؟

از مهم‌ترین دلایل برای بروز این مشکل میتوان به کثیف بودن فیلتر، خرابی فن، استفاده طولانی مدت از دستگاه و... اشاره کرد.

مکش جاروبرقی کنوود ضعیف است علت از چیست؟

علت اصلی بروز این مشکل میتواند از گرفتگی فیلتر هوا ، مسدود شدن شلنگ، پر بودن کیسه و یا قدرت کافی نداشتن موتور جاروبرقی کنوود باشد.

علت خاموش شدن جاروبرقی کنوود از چیست؟

از علت های بروز این مشکل در جاروبرقی کنوود را میتوان به قطعی برق، داغ شدن جاروبرقی کنوود، انسداد فیلترها و لوله‌ها، خراب شدن کلید قطع و خراب بودن موتور جاروبرقی کنوود بروز مشکلات الکتریکی اشاره کرد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402