تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر کولر گازی

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با کلیک کردن روی دکمه با ما تماس بگیرید:

و یا در صورت تمایل با پر کردن فرم زیر منتظر باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

شرکت های بسیار زیادی برای تولید کولر گازی ها در بازار فعالیت دارند. کولرگازی ایران رادیاتور یکی از برند های با کیفیت در تولید کولر گازی میباشد، اما با توجه به اینکه کیفیت و کارایی این محصول بالا می باشد باز هم عوامل مختلفی باعث بروز مشکلات و ایراداتی در آن میشود.
همانطور که از قیمت های این برند در بازار با خبر هستید که خرید آنها گران میباشد، تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور را بر تعویض آن ترجیح می دهید اما نکته ای برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور وجود دارد آن هم این میباشد که تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور باید توسط یک فرد متخصص و کاربلد در زمینه تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور انجام شود.
زیرا کولر گازی ایران رادیاتور از قطعات پیچیده و گسترده ای درست شده است به همین خاطر تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور یک کار تخصصی میباشد. تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور اگر به دست یک فرد ناشی تعمیر شود باعث بروز مشکلات بیشتر و آسیب رساندن به سایر قطعات دیگر کولرگازی ایران رادیاتور میشود.
ما به شما خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد دارای تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور میباشد. تکنسین های کارا با استاد در ابتدا کولرگازی ایران رادیاتور شما را عیب یابی میکنند و بعد از یافتن نقص اصلی برای کولرگازی ایران رادیاتور شما قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت لزوم آن را تعویض میکنند.
 تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور توسط تکنسین کارا با استاد به صورت اصولی و از پایه انجام میشود. تمام خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در کارا با استاد به صورت حرفه ای و با ضمانت بدون بازگشت ایراد برای دستگاه شما انجام میشود.

نشانه های خرابی در کولرگازی ایران رادیاتور

در برخی از موارد عوامل مختلف باعث بروز مشکلات و ایرادات در کولرگازی ایران رادیاتور شما میشود که در این صورت شما به یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور دارید تا مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را حل کنند در ادامه به برخی از این مشکلات رایج در کولر گازی ایران رادیاتور اشاره میکنیم.

خاموش شدن کمپرسور کولرگازی ایران رادیاتور

از علت های بروز این مشکل برای کولرگازی ایران رادیاتور نوسانات و کمبود برق می باشد زیرا نوسان برق و قطع شدن پی در پی برق باعث نیم سوز شدن کمپرسور کولرگازی ایران رادیاتور میشود و در این موقع چاره ای جز تعویض کمپرسور کولرگازی ایران رادیاتور آن هم توسط تکنسین و متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نخواهید داشت.

نشتی آب از کولرگازی ایران رادیاتور

خیس شدن دیوار پشت کولرگازی ایران رادیاتور، خراب شدن پمپ آب کولر گازی، مسدود شدن مسیر خروجی آب از کولرگازی ایران رادیاتور، سوراخ شدن و یا زنگ زدگی تشتی که آب را از کولر گازی خارج می کند، باعث بروز نشتی آب از دستگاه می شود که بهتر است با مواجه با این مشکل از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده برای دستگاهتان کمک بگیرید.

خاموش شدن کولر گازی ایران رادیاتور به طور ناگهانی

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی ایران رادیاتور دلایل مختلفی اعم از: روشن کردن تایمر و ساعت خاموشی با ریموت کنترل، خاموش شدن کمپرسور کولر گازی بعد از رسیدن دمای‌محیط به دمای‌انتخابی، قطعی یا خرابی فیوز مینیاتوری، ایرادات در برق تغذیه دارد که بهتر است با مواجه با این مشکل در کولرگازی ایران رادیاتور از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور کمک بگیرید تا به صورت اصولی دستگاه شما را بررسی کند و با پیدا کردن مشکل اصلی آن را تعمیر و در صورت نیاز قطعه معیوبی را تعویض کند.

تولید صدای زیاد از کولرگازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور در حالت عادی به طور طبیعی و بدون صدا کار میکند اما اگر مشکلاتی مانند: کثیفی فیلتر هوا که قسمت مهم کارکرد کولرگازی ایران رادیاتور است، خراب شدن فن کولرگازی ایران رادیاتور، خرابی بلبرینگ دستگاه، آسیاب فنی در کویل کولر گازی ایران رادیاتور به وجود آید کولرگازی ایران رادیاتور تولید سروصدا میکند که در این موقع شما باید کولرگازی ایران رادیاتور خود را به دست یک تعمیرکار و تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور بسپارید تا مشکل اصلی را بعد از بررسی دقیق پیدا کند و قطعه معیوبی را تعمیر و یا درصورت لزوم تعویض کند.

ارورهای کولرگازی ایران رادیاتور

کولرگازی ایران رادیاتور دارای ارورها و خطاهایی میباشد که در ادامه این ارورها‌ی کولرگازی ایران رادیاتور  را نام میبریم.

ارورE2

علت ارور: این کد نشان دهنده سنسورهای‌محیطی و دمایی سیستم است که اطلاعاتی از هوای محیط یا لوله ها در اختیار کولرگازی قرار میدهد اگر این اطلاعات به درستی نشان داده نشد یعنی عملکرد کولرگازی ایران رادیاتور دچار مشکل شده است.
رفع ارور: بررسی سنسور های محیطی و دمایی سیستم کولرگازی ایران رادیاتور توسط تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور.

ارور E3

علت ارور: اختلال در سنسور پایپ اواپراتور کولرگازی ایران رادیاتور.
رفع ارور: اگر این ارور را بر روی نمایشگر کولرگازی ایران رادیاتور مشاهده کردید باید میزان اهم دستگاه توسط تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور  بررسی شود.

ارورE4

علت ارور: مشکل در سنسور پایپ در یونیت بیرونی کولر گازی ایران رادیاتور
رفع ارور: از یک تکنسین تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور برای عیب یابی و تعمیر دستگاه کمک بگیرید.

ارور E5

علت ارور: مشکل در فن بلوور یا فن دمنده که وظیفه اصلی آن هدایت هوای خنک به خارج از کولرگازی ایران رادیاتور و یا نیم سوز شدن برد کولر گازی میباشد.
رفع ارور: بررسی فن بلوور و اندازه گرفتن میزان اهم آن توسط تکنسین و متخصصین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور.

ارور E7

علت ارور: قطع شدن ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی دستگاه و مشکل در کابل اتصالی اپراتور و کندانسور
رفع ارور: بررسی و عیب یابی کابل اتصالی دستگاه توسط متخصص در زمینه تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور.

ارور E8

علت ارور: بالا رفتن دمای بیش از اندازه کندانسور.
رفع ارور: سرویس کردن کولر گازی ایران رادیاتور به صورت سالانه برای جلوگیری‌از این مشکل توسط سرویسکاران کولر گازی ایران رادیاتور.

عیب یابی ارورهای کولرگازی ایران رادیاتور

بروز هر یک از ارور ها در کولرگازی ایران رادیاتور دلایل مختلفی دارد. فردی که دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیرات فنی نداشته باشد علت بروز این ارورها را نخواهد فهمید و مطمئنا نمیتواند این ارور ها را برطرف کند. تعمیر و رفع ارورهای‌کولرگازی ایران رادیاتور باید توسط تکنسین و فرد متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور برطرف شود زیرا اگر تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور توسط فردی که دانش و اطلاعات فنی برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نداشته باشد نمیتواند ایراد اصلی دستگاه را پیدا کند و با دست به تعمیر شدن برای رفع ارورهای به وجود آمده باعث بروز مشکلات حاد تر برای سایر قطعات میشود. بهتراست تعمیر و رفع ارور ها‌ی کولر گازی ایران رادیاتور را به تکنسین های متخصص و ماهر در کارا با استاد بسپارید تا قطعه معیوب را نسبت به ارور به وجود آمده برای کولر گازی ایران رادیاتور پیدا کنند و قطعه معیوب را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض کنند.

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور باید به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود زیرا کولرگازی ایران رادیاتور از قطعات حساس و پیچیده ای تشکیل شده است.
دلایل مختلفی که اگر به آن بی توجهی کنید برای دستگاهتان مشکل به وجود می آید شامل: سرویس نکردن کولر گازی ایران رادیاتور، فرسوده شدن قطعات کولرگازی ایران رادیاتور و… میباشد.
اگر برای تعمیر و سرویس دستگاه خود نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص دارید اما نمی دانید که این تعمیرکار را از کجا پیدا کنید ما به شما تعمیرکاران کارا با استاد را پیشنهاد می کنیم زیرا کارا با استاد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی ایران رادیاتور شما را عیب یابی و تعمیر میکنند.

به این موضوع نیز توجه کنید که تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نباید به دست فرد ناشی تعمیر شود زیرا تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور  نیاز به تجربه و دانش در زمینه تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور دارد.
اگر تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور توسط فرد ناشی انجام شود، نه تنها مشکل و ایراد کولر گازی ایران رادیاتور شما تعمیر نمی شود، بلکه باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای کولرگازی ایران رادیاتور شما میشود.
تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شود تا دچار ایرادات و مشکلات دوباره نشود. 
در کارا با استاد تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای اول به صورت اصولی مشکل دستگاه را عیب یابی میکنند و بعد از پیدا کردن ایراد اصلی، قطعه معیوبی را تعمیر و در صورت لزوم تعویض میکنند.
برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور کارا با استاد شما عزیزان و کاربران گرامی می توانید کلیه خدمات تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور خود را یا از طریق تماس با ما و یا به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای کارا با استاد در زمینه تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در اسرع وقت در محل برای تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور حاضر شوند.

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در شرق و غرب تهران

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در تهران

کولرگازی ایران رادیاتور دارای قطعات پیچیده ای میباشد که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می سازد. تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم به تخصص و حرفه دارد به همین خاطر باید توسط افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور  انجام شود.
تعمیرگاه مجاز کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور و خدمات تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران میباشد.
نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در کارا با استاد توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران انجام میشود و تمام خدمات تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی ایران رادیاتور انجام میشود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر مسلط بودن بر علوم فنی و تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در کوتاه ترین زمان تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور را اعمال می کنند. برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران شما عزیزانی که در تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.

مرکز تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور درشرق و غرب تهران

هرگونه خرابی در کولرگازی ایران رادیاتور نگرانی های زیادی را برای کاربران مخصوصا در روزهای گرم سال ایجاد خواهد کرد. کولرگازی ایران رادیاتور دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.
تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.

متخصصان کارا با استاد به خاطر تسلط بر علوم مرتبط با تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور با عیب یابی دستگاه شما مشکل را در کمترین زمان تعمیر میکنند.
کارا با استاد دارای نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در غرب تهران و شرق تهران میباشد برای استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در شرق و غرب تهران شما عزیزانی که در شرق و غرب تهران ساکن می باشد میتوانید از تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در منزل کارا با استاد بهره مند شوید.
کافیست یا از طریق دکمه تماس با ما و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین تکنسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور را به منزل و یا محل کار خود ببرید تا مشکلات کولر گازی ایران رادیاتور شما را حل کنند.

مرکز تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور درشمال و جنوب تهران

کولرگازی ایران رادیاتور دارای قطعات الکتریکی و حساس بسیاری است که خرابی هر کدام از این قطعات در کولرگازی ایران رادیاتور عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند. تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور به دلیل حساسیت های این دستگاه لازم است توسط افراد متخصص و تکنسین انجام شود.
تعمیرگاه مجاز کاپرا با استاد دارای نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور و نمایندگی مجاز کولر گازی ایران رادیاتور در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران میباشد.
نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور  در کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در شمال و جنوب تهران می باشد و تمام خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در شمال و جنوب تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای با ضمانت و بدون نیاز به تعمیر دوباره کولرگازی ایران رادیاتور انجام میشود.
برای استفاده از خدمات کارا با استاد میتوانید با یکی از دکمه های زیر درخواست تکنسین برای تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور کنید.

سوالات متداول

چرا کولرگازی ایران رادیاتور یخ میزند؟

علت بروز این اتفاق برای کولرگازی ایران رادیاتور را میتوان به نداشتن گاز کافی در کولرگازی ایران رادیاتور، یکباره کار کردن کمپرسور اسپیلت، گرفته شدن لوله های ارتباطی کولرگازی ایران رادیاتور اشاره کرد که این مشکلات باید توسط متخصص و تکنسین تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور بررسی و چک شود.

علت زدن باد گرم از کولرگازی ایران رادیاتور از چیست؟

علت اصلی بروز این مشکل برای کولرگازی ایران رادیاتور عدم وجود گاز کافی در کولرگازی ایران رادیاتور میباشد اما اگر گاز کولرگازی ایران رادیاتور پر و کافی بود و باز هم باد گرم از کولر گازی ایران رادیاتور خارج شد باید کمپرسور، کندانسور، خازن، برد الکترونیکی و فن کندانسور توسط تکنسین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور بررسی و چک شود تا مشکل را پیدا کند.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور به طور ناگهانی خاموش میشود؟

کثیف بودن فیلتر کولرگازی ایران رادیاتور، خراب شدن کمپرسور، افت فشار برق، عواملی که فشار هوا را مسدود میکند باعث بروز این علت برای کولرگازی ایران رادیاتور می باشد.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور کار نمی کند؟

ابتدا سیم منبع تغذیه از دوشاخه برق را چک کنید که اتصال آنها جدا یا قطع نشده باشد. اگر مشکل برطرف نشد، مشکل از خراب بودن برد الکترونیک کولرگازی ایران رادیاتور میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402