تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

نمایندگی یخچال ال جی

برای دریافت خدمات تعمیرات مجاز و سرویس یخچال فریزر های ال جی با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در سریعترین زمان تکنسین ها جهت ارائه خدمات پس از فروش ال جی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
تعمیر یخچال فریزر

ویژگی ها

متخصصان مجرب
تکنسین های مجموعه میانگین بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارند.
گارانتی خدمات
مجموعه ما بر خلاف سایرین، مسئولیت خدمات ارائه شده به شما را تا 6 ماه ضمانت می کند.
سرعت بالای خدمات
بلافاصله بعد از تماس با مرکز پاسخگویی نزدیکترین تکنسین رو به محل شما اعزام می کنیم.
هزینه منصفانه
روی تمامی هزینه هایی که تکنسین از شما دریافت می کند نظارت کامل می شود.
اولویت با تعمیر
باتوجه به وضعیت اقتصادی اولویت تکنسین، اول تعمیر و در درجه دوم تعویض قطعه است.
می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
لطفا مشخص کنید دستگاه شما چیست؟
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت بررسی های بیشتر وارد کنید.

یخچال فریزر ها نقش بسیار مهمی را در خانه ها برای نگهداری مواد غذایی دارند. به همین دلیلی بروز هرگونه مشکل در آن باعث ایجاد مشکلات و ایراداتی در روند کای و همچنین فاسد شدن مواد غذایی می شود.
در ادامه درباره اهمیت تعمیر یخچال فریزر ال جی توسط فرد ناشی و متخصص صحبت می کنیم و اینکه چرا باید تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به دست تکنسین و تعمیرکار حرفه ای بسپاریم.
 قطعات يخچال ال جي و برد یخچال ال جی دارای پیچیدگی هایی می باشند بنابراین تعمیر یخچال ال جی کار پیچیده ای برای کسی که دانش فنی در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی ندارد میباشد.
 اگر تعمیرات یخچال فریزر ال جی توسط فردی که دانش و اطلاعاتی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی نداشته باشد انجام شود باعث بروز مشکلات و ایرادات حاد تر در یخچال فریزر ال جی میشود.
 تعمیرات یخچال ال جی یک کار تخصصی و حرفه ای میباشد به همین دلیل تعمیر یخچال الجی بای توسط یک فرد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی انجام شود تا از بروز مشکلات و ایرادات فنی در یخچال فریزر ال جی جلوگیری کند.
 مجموعه ی خدماتی کارا با استاد دارای افراد متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی در منزل و خدمات ال جي يخچال میباشند. شما عزیزان می توانید در صورت خراب شدن و یا وجود هرگونه مشکل در یخچال فریزر ال جی برای تعمیرات یخچال فریزر ال جی از تکنسین های کارا با استاد استفاده کنید.

مشکلات و ایرادات رایج در یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی از با کیفیت ترین و پر طرفدار ترین برند ها در بین مردم می باشد اما این یخچال فریزر ها‌ی ال جی با توجه به ویژگی و کاربرد هایی که دارند دارای مشکلات و ایراداتی نیز هستند که در ادامه به برخی از این مشکلات متداول و رایج در یخچال فریزر ال جی میپردازیم. 

برفک زدن یخچال فریزر ال جی

از علت های بروز این مشکل برای یخچال فریزر ال جی میتوان به خرابی و معیوب بودن برد یخچال، باز بودن طولانی مدت درب یخچال فریزر ال جی، سنسور و تایمر یخ زدایی دچار مشکل شده است، همچنین علت از خراب شدن ترمیستور یخچال فریزر ال جی میتواند باشد.

صدای زیاد از یخچال فریزر ال جی

علت اصلی این برای یخچال فریزر ال جی ایراد از فن اواپراتور میباشد که این قطعه از یخچال فریزر ال جی باید توسط تعمیرکاران تعمیر یخچال فریزر ال جی بررسی شود تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شود.

خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر ال جی

با وجود این مشکل برای یخچال فریزرا لجی نگرانی هایی برای کاربران به وجود می آید که کلا دستگاه آنها از کار افتاده است و موتور آن سوخته است اما از علت های وجود این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد: خرابی ترموستات، داغ شدن کمپرسور، معیوب شدن برد الکتریکی. که هر کدام از این قطعات باید توسط تعمیرکاران و تکنسین های تعمیر یخچال فریزر ال جی بررسی شود تا مشکل و ایراد اصلی برای وجود این مشکل را پیدا کند.

خنک نکردن یخچال فریزر ال جی

از علت های بروز این مشکل برای یخچال فریزر ال جی میتوان به معیوب بودن سنسور دما، ایجاد یخ زدگی روی سیم پیچ های اواپراتور،کار نکردن هیتر یخ زدایی، یخ زدن فن اواپراتور اشاره کرد که باید برای برطرف کردن و حل این مشکل در یخچال فریزر ال جی از یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید تا با پیدا کردن قطعه معیوبی آنرا تعمیر ویا تعویض کند.

ارور های یخچال فریزر ال جی

ارور های به وجود آمده در یخچال فریزر ال جی نشان دهنده بروز یک مشکل برای یخچال فریزر ال جی میباشد که در ادامه آنها را می خواهیم برد و علت بروز هر یک از آنها شرح می دهیم. 

ارور ER RS

علت ارور: خراب شدن فن و سنسور یخچال ال جی
رفع ارور: به هنگام مواجه با این ارور باید تمام سیم کشی های سنسور و فن یخچال فریزر ال جی توسط تکنسین و متخصص در این زمینه بررسی شود.

ارور ER FS

علت ارور: علت بروز این ارور مربوط به سنسور فریزر، برد، اتصالات میباشد.
رفع ارور: رفع علت این مشکل یک کار تخصصی می باشد بنابراین باید توسط یک فرد متخصص و تعمیرکار در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی بررسی و تعمیر شود.

ارور fs

علت ارور: بروز این ارور در سنسور دیفراست یخچال فریزر ال جی میباشد.
رفع ارور: باید سنسور دیفراست توسط تکنسین و تعمیرکار تعمیرات یخچال فریزر ال جی تعمیر و یا تعویض شود.

ارور R

علت ارور: اشکال و ایراد در سنسور یخچال
رفع ارور: در ابتدا مقدار اهم سنسور را بررسی میکنیم و در صورت نیاز تعمیر و تعویض قطعه را انجام میدهید اما این کار باید توسط فرد تعمیرکار در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی انجام شود .

ارور ds

علت ارور: خرابی و معیوب شدن سیستم دیفراست یا همان سیستم حسگر یخ زدایی
رفع ارور: ابتدا در مواجه شدن با این مشکل باید پریز برق را برای بروز خطرات دیگر به دستگاه از برق بکشید سپس از یک تعمیرکار در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی برای بررسی دقیق مشکل کمک بگیرید.

ارور RT

علت ارور: از کار افتادن یا خراب شدن سنسور دمای کابین
رفع ارور: ابتدا پریز برق یخچال فریزر ال جی را از برق بکشید سپس سیم اتصالی به سنسور دمای کابین را چک کنید که سیستم اتصالی آن دچار اتصال کوتاه نشده باشد ولی اگر این اتفاق افتاده بود سریعا با یک تعمیرکار تعمیر یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید.

ارور DH

علت ارور: مربوط به خرابی یا معیوب شدن دیفراست یخچال
رفع ارور: اولین کاری که باید در مواجه با این مشکل انجام دهید پریز برق را بکشید و اتصالات برقی را چک کنید در صورت هرگونه مشکل در اتصالات باید تعمیر و درست کردن آنرا به دست یک تعمیرکار در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی بسپارید.

ارور FF

علت ارور: خراب و معیوب بودن موتور فن
رفع ارور: ابتدا باید برای جلوگیری از بروز مشکل برای یخچال فریزر ال جی پریز برق آن را بکشید و از یک تکنسین تعمیرات یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید.

ارور C1

علت ارور: خطای ارتباطی بین نمایشگر و دیسپانسر
رفع ارور: رفع این ارور یک کار تخصصی میباشد و صد درصد باید توسط سرویس کار یخچال ال جی بررسی و تعمیر شود.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ها یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی می باشد زیرا مواد غذایی و مایحتاج روزانه‌ی هر خونه در آن قرار دارد. ایجاد هرگونه مشکل و ایرادات فنی در یخچال فریزر باعث فاسد شدن مواد غذایی داخل آن میشود.
 امروزه یخچال فریزر ها در هر برندی وارد بازار شده اند، یخچال فریزر ال جی یکی از ان برند ها میباشد که دارای طرفدار زیاد در بین مردم می باشد زیرا دارای کیفیت و کارایی بالایی میباشد اما یخچال فریزر ال جی با توجه به کیفیت و کارایی بالایی که دارند باز هم ممکن است عواملی بر روی آن تاثیر بگذارد و با گذشت زمان دچار مشکل و ایراداتی شود که در این صورت نیازمند به تعمیر یخچال فریزر ال جی می باشید.
 از آنجا که تعمیر یخچال فریزر ال جی یک کار حرفه ای و تخصصی میباشد تعمیر و سرویس آن نیز باید توسط یک فرد متخصص و حرفه ای انجام شود.
 کارا با استاد دارای مرکز تعمیر یخچال فریزر ال جی با بهترین تعمیرکاران میباشد. شما میتوانید تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به دست تعمیرکاران ما در کارا با استاد بسپارید.
 تعمیرکاران و سرویسکاران یخچال فریزر ال جی در کارا با استاد دارای تخصص و حرفه در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی میباشند و کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر ال جی با ضمانت انجام میشود بنابراین با خیال راحت تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به تکنسین های ما در کارا با استاد بسپارید.
برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر ال جی، تعمیر تلویزیون ال جی یا هر مورد از لوازم خانگی ال جی با تعمیر گاه مجاز کارا با استاد تماس حاصل کرده و یا به صورت آنلاین فرم ثبت درخواست را پر کنید تا نزدیک ترین و حرفه ایترین کارشناس برای شما ارسال شود.

نمایندگی قطعات یخچال ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران

با گذشت زمان عوامل مختلفی باعث ایجاد خرابی در یخچال فریزر ال جی شما می شود که این عوامل باعث مختل شدن کار یخچال فریزر ال جی می شود و همانطور که قیمت یخچال فریزر ال جی در بازار گران می باشد اکثر کاربران تعمیر را بر تعویض ترجیح میدهند.
تعمیر یخچال فریزر ال جی در کارا با استاد با ضمانت و گارانتی و بدون نیاز دوباره به تعمیر یخچال فریزر ال جی خود، در تمام مناطق تهران انجام میشود. کارا با استاد دارای تعمیرگاه مجاز و تکنسین متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی میباشد.
 بنابراین شما در هر کجای تهران( شمال، جنوب، شرق، غرب) که باشید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید. شما عزیزان می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل استفاده کنید.
تنها کافیست برای تعمیر لوازم خانگی ال جی خود اعم از تعمیر یخچال ال جی،
تعمیر کولر گازی ال جی و … خود یکی از روش های زیر را انتخاب کنید و ثبت خدمات انجام دهید.

تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران

تعمیر یخچال فریزر ال جی در شرق و غرب تهران

تعمیرگاه مجاز کارا با استاد تعمیر یخچال فریزر ال جی را با ضمانت و گارانتی در تمام مناطق تهران به ویژه شرق و غرب تهران انجام میدهد.
شما کاربران عزیزی که ساکن در شرق و غرب تهران هستید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.
تعمیرکاران و تکنسین های کارا با استاد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی میباشند.
 کارا با استاد دارای خدمات تعمیر یخچال فریزر ال جی شرق و غرب تهران در منزل و محل میباشد اگر دستگاه یخچال فریزر الجی شما دچار مشکل شد می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل استفاده کنید.
کافیست شمایی که ساکن شرق و غرب تهران هستید و یخچال فریزر ال جی شما نیاز به تعمیر داشت برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر ال جی کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر ال جی ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال ال جی شما برسند.

تعمیر یخچال ال جی در خانه

تعمیر یخچال فریزر ال جی در شمال و جنوب تهران

تعمیر یخچال فریزر ال جی در کارا با استاد با ضمانت و بدون نیاز دوباره به تعمیر یخچال فریزر ال جی خود در تمام مناطق تهران به ویژه شمال و جنوب تهران انجام میشود.
 بنابراین شما که ساکن شمال و جنوب تهران که باشید با خیال راحت می توانید تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید. شما کاربران گرامی می توانید از خدمات کارا با استاد در تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل استفاده کنید.
کافیست شما عزیزانی که ساکن شمال و جنوب تهران هستید و یخچال فریزر ال جی شما نیاز به تعمیر دارد برای بهره وری از تعمیرات یخچال فریزر ال جی کارا با استاد در تهران با یکی از دکمه های زیر یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را برای تعمیر یخچال فریزر ال جی ثبت کنید. تا تعمیرکاران و متخصصین ما در اسرع وقت به حل مشکل یخچال فریزر ال جی شما برسند.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

سوالات متداول

چرا در یخچال ال جی روی مواد غذایی برفک میزند؟

نیمه باز ماندن درب یخچال فریزر ال جی، به دفعات باز کردن درب فریزر باعث بروز این مشکل شده است.

علت خالی نکردن آب از مخزن آبریز یخچال ال جی چیست؟

بدلیل پایین بودن سطح مخزن آب این مشکل در یخچال فریزر ال جی به وجود آمده است.

علت روشن نشدن یخچال فریزر ال جی از چیست؟

به برق نبودن دوشاخه یخچال، معیوب بودن دوشاخه یا رابط ، خرابی ترموستات یخچال، خراب بودن کمپرسور و برد الکتریکی یخچال ال جی از علت های روشن نشدن یخچال فریزر ال جی میباشد.

چرا یخچال فریزر ال جی صدا و لرزش دارد؟

تراز نبودن یخچال فریزر ال جی، وجود اشیا در پشت یخچال فریزر، گرفته شدن و مسدود شدن فن اواپراتور از علت های بروز این مشکل برای یخچال فریزر ال جی میباشد.

خدمات رسانی به کلیه نواحی تهران و حومه

نقشه تهران

محله های منطقه 21

پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر غربی
و شهرک دریا در ناحیه یک؛ شهرک
آزادی – فرهنگیان، شهرک استقلال و
شهرک دانشگاه تهران در ناحیه دو؛
چیتگر شمالی، شهرک شهرداری،
ویلاشهر، شهرک غزالی، وردآورد و
چیتگر جنوبی

محله های منطقه 22

پیکان شهر، شهرک دهکده المپیک،
شهرک راه آهن، شهرک چشمه،
شهرک چیتگر، شهرک صدرا،
شهرک لاله، زیبادشت بالا،
زیبادشت پایین، شهرک امید دژبان،
شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب
، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز،
شهرک شهید باقری، شهرک کوثر،
شهرک یاس، شهرک ساحل،
شهرک آزاد شهر، شهرک آتی شهر،
شهرک دانشگاه صنعتی شریف،
شهرک کوهستان، شهرک نسیم،
شهرک نگین غرب، شهرک آسمان
سپاه، شهرک شهید خرازی،
شهرک اسکان سبز، شهرک الهیه غرب

محله های منطقه 5

آپادانا، شهرک اکباتان، المهدی،
باغ‌فیض، پونک جنوبی، پونک
شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد
شمالی، جنت‌آباد مرکزی، شهر زیبا،
شهران جنوبی، شهران شمالی،
کن، کوی بیمه، مرادآباد، مهران،
بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک،
سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی،
سازمان برنامه شمالی، شاهین،
ارم، فردوس، شهرک پرواز، شهرک
نفت، کوهسار

محله های منطقه 2

آریاشهر، شهرآرا، گیشا، شهرک
ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت آباد،
فرحزاد، طرشت

محله های منطقه 9

امامزاده عبدالله، مهرآباد جنوبی،
شمشیری، سرآسیاب مهرآباد، محله
صنعتی فتح، هشیار، استاد معین، دستغیب

محله های منطقه 18

 17 شهریور، بهداشت، تولید دارو،
فردوس، خلیج فارس شمالی و
جنوبی، شادآباد، شمس آباد، شهرک
امام خمینی، شهید رجایی، صاحب
الزمان، شادآباد، صادقیه، ولیعصر
شمالی و جنوبی، یافت آباد شمالی و جنوبی

محله های منطقه 10

هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی،
امام خمینی، مرتضوی، هاشمی،
سلسبیل، کارون، زنجان جنوبی

محله های منطقه 17

ابوذر شرقی، ابوذر غربی، امامزاده
حسن(ع)، زمزم، مقدم، جلیلی،
بلورسازی، سجاد، زهتابی، وصفنارد،
گلچین و آذریه

محله های منطقه 19

خانی‌آباد شمالی، خانی‌آباد جنوبی،
خانی‌آباد نو (اسفندیاری و بستان)،
شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی،
محله بوستان ولایت، بهمنیار، شکوفه،
عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، کاظمی، دولتخواه
شمالی، دولتخواه جنوبی،
اسماعیل‌آباد

محله های منطقه 20

بهشتی، حمزه آباد، چیتگر جنوبی،
دیلمان، جوانمرد قصاب، منصوریه،
ابن بابویه، ظهیرآباد، سپاهیان
اسلام، عباس‌آباد، تقی‌آباد، علائین،
استخر، نفرآباد، ولی آباد، سرتخت،
فیروزآبادی، اقدسیه، شهید غیوری،
سیزده آبان، امام حسین، قم،
سلمان فارسی، مدرس و سر تخت

محله های منطقه 16

جوادیه، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، باغ آذری،
خزانه، شهرک بعثت، شهرک شهید
رجایی، علی‌آباد جنوبی، تختی، فلکه
چهارم خزانه

محله های منطقه 12

دروازه شمیران، بهارستان، امامزاده
یحیی، پامنار، سنگلج، ایران،
فردوسی، آبشار، بازار، قیام، کوثر،
هرندی، تختی

محله های منطقه 11

منیریه، امیریه، انبار نفت، انقلاب -
فلسطین، جمهوری، حر،
حشمت‌الدوله - جمال‌زاده، راه‌آهن،
سلامت، شیخ هادی، عباسی،
فروزش، قلمستان، مخصوص،
هلال‌احمر، آگاهی، اسکندری

محله های منطقه 15

مشیریه، مسگرآباد، مسعودیه،
بهشتیه خاوران (قبرستان
یهودی‌ها)، افسریه شمالی، افسریه
جنوبی، خاور شهر، شوش - شبیر،
کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی،
بروجردی، رضویه (کاروان)، اسلام‌آباد
- والفجر، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک،
طیب، ولیعصر - بی‌سیم، مینابی،
مطهری، مظاهری

محله های منطقه 14

قصر فیروزه، جوادیه، شکوفه،
چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا،
سرآسیاب دولاب، شاهین، صد
دستگاه، شیوا، نبی اکرم،
صاحب‌الزمان، شاهد، پرستار، ابوذر،
تاکسیرانی، عارف، گذر پایین دولاب،
دولاب، حسین‌آباد دولاب، شهدای گمنام

محله های منطقه 13

اسدی، صفا، زاهدی گیلانی، اشراقی،
دهقان، نیروی هوایی، پیروزی،
حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی،
زینبیه، سرخه‌حصار

محله های منطقه 6

امیرآباد، بهجت‌آباد، یوسف‌آباد،
ایرانشهر، ولیعصر، دانشگاه تهران
(وصال)، جمشیدآباد (جمالزاده سابق)،
کشاورز، سنائی، فاطمی، جهاد،
نظامی گنجوی، شهرک والفجر،
ساعی

محله های منطقه 7

بهار، سهروردی، عباس‌آباد، مجیدیه -
دبستان، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه،
خواجه نصیر، خواجه نظام‌المل،
حشمتیه، کاج، نیلوفر، شاهد، گرگان -
دهقان

محله های منطقه 8

تهرانپارس، دردشت، هفت حوض،
نارمک، مجیدیه، مدائن، فدک، کرمان،
لشکر، سبلان، تسلیحات، وحیدیه،
زرکش

محله های منطقه 4

تهران‌پارس شرقی، تهران‌پارس
غربی، حکیمیه، شمس‌آباد -
مجیدیه، شمیران‌نو، قاسم‌آباد - ده
نارمک، قنات کوثر، گلشن، لویزان -
شیان، مجیدآباد، پاسداران -
ضراب‌خانه، حسین‌آباد - مبارک‌آباد،
علم و صنعت، کاظم‌آباد، کالاد، مهران، نارمک شمالی، اوقاف،
کوهسار

محله های منطقه 3

آرارات، ونک، امانیه، زرگنده، صدر،
اختیاریه، داودیه، سیدخندان، دروس،
قبا، قلهک، کاووسیه

محله های منطقه 1

اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم، اوین، باغ
فردوس، تجریش، جماران، چیذر،
حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند،
درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک،
شهرک دانشگاه، شهرک نفت،
شهرک شهید محلاتی، فرمانیه،
قیطریه، کاشانک، کوهسار،
گلاب‌دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402