تهران، میدان انقلاب، جمال زاده جنوبی
شبکه های اجتماعی

تعمیر تلویزیون سامسونگ

جهت دریافت خدمات تعمیرات و سرویس تلویزیون سامسونگ با شماره شرکت تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

ثبت آنلاین درخواست تعمیر
تعمیر کولر گازی سامسونگ

ویژگی ها

متخصصان مجرب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
گارانتی خدمات
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
سرعت بالای خدمات
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
هزینه منصفانه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اوایت با تعمیر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ما امروزه برای دیدن فیلم، اخبار، سریال و مستندات از تلویزیون استفاده میکنیم. تلویزیون وسیله این پر کاربرد و بسیار حساس است که در صورت عدم مراقبت از آن، دچار خرابی های زیادی خواهد شد. در این مقاله قرار است به بیشتر خرابی هایی که ممکن است شاهد آن ها باشیم خواهیم پرداخت و همچنین قرار است با هم ببینیم انجام دادن چه کارهایی باعث کاهش احتمال خرابی آن خواهد شد.

پیشگیری از خرابی تلویزیون:

1. خاموش کردن تلویزیون در صورت عدم استفاده

این کار، عادت بسیار بدی است که بیشتر مردم آن را انجام میدهند و آن عادت، روشن گذاشتن تلویزیون است با اینکه از آن استفاده نمیکنیم. روشن گذاشتن تلویزیون عمر آن را کاهش میدهد و همچنین باعث اتلاف انرژی و برق میشود.

2. تلویزیون و وسایل اطرافش را تمیز نگه دارید

محیط اطراف تلویزیون را هر روز گردگیری کنید چرا که گرد و خاک به صفحه تلویزیون آسیب میزد. تلویزیون های ال ای دی صفحه بسیار حساسی دارند، بنابراین نباید از دستمال های زبر برای پاک کردن آن ها استفاده کنیم.

3. تنظیم کردن روشنایی صفحه

هرچه نور صفحه بیشتر باشد، مصرف برق تلویزیون نیز بیشتر خواهد بود. این موضوع برای مانیتور ها و صفحه لپتاپ ها نیز صادق است. روشنایی بیشتر در صفحه تلویزیون باعث افزایش دما میشود و صفحه را داغ میکند و این موضوع روی کاهش عمر صفحه، تاثیر مستقیم خواهد داشت.

4 فضای کافی برای تهویه بگذارید

دمای همه وسایل الکترونیکی بعد از استفاده بالا میرود و مطالعات نشان داده که حتی کوچک ترین افزایش دما، روی کاهش عمر تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین از پشت و بالا و پایین تلویزیون، فضای کافی ای را برای تهویه هوا اختصاص بدهید. حتی درصورت تمایل میتوانید از پنکه برای خنک نگه داشتن فضای اطراف تلویزیون استفاده کنید.

مشکلات شایع:

1. خاموش روشن شدن

این مشکل میتواند به دلیل اختلال در برد اصلی تلویزیون باشد. وجود نوسانات برق نیز از دیگر عوامل این مشکل است چرا که تلویزیون ها با ولتاژ پایین کار میکنند و نوسان میتواند به برد اصلی آسیب جدی برساند.

2. هاله سیاه روی صفحه

دلایل ایجاد این هاله ها که ممکن است در هر نقطه ای از صفحه باشند، میتواند به خاطر مرطوب بودن محیط، تمام شدن طول عمر دستگاه، نفوذ گرد و خاک به دستگاه و یا گرمای زیاد باشد.

3. قطع شدن تصویر تلویزیون

در صورت بروز این مشکل باید قطعاتی که مربوط به تصویر تلویزیون میشود، مثل پنل و بک لایت را بررسی کنیم. خراب بودن بک لایت میتواند به دلیل عدم هماهنگی برد پاور و ال ای دی های بک لایت باشد و در صورتی که این دو هماهنگ شوند، این مشکل رفع میشود.

4. تاخیر در روشن شدن تلویزیون

تلویزیون با کمک برد پاور روشن میشود و وظیفه آن تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم است که در آخر باعث روشن شدن تلویزیون میشود. اگر برای خازن های این برد مشکلی پیش بیاید، تلویزیون دیر روشن میشود.

5. شنیده شدن صدای اکو

درصورتی که از تلویزیون خود صدای اکو یا نویز شنیدید، یعنی ساندبار تلویزیون شما دچار مشکل شده است.

نظرات مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

سوالات متداول

کدامیک از لوازم خانگیتان نیاز به نصب، سرویس و یا تعمیرات دارد؟

هزینه خرابی دستگاه میتونه به دلایل مختلفی باشه و این بستگی به خرابی دستگاه شما داره و اینکه چه قطعاتی ممکنه نیاز داشته باشه. تمامی هزینه های دریافتی از شما تحت نظارت مدیریت مجموعه خواهد بود تا از بابت منصفانه بودن قیمت خیال شما آسوده باشد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه ما تماس گرفته اید در کمتر از 6 ماه دوباره ایجاد شود ما موظف هستیم با توجه به گارانتی خدماتی که به شما ارائه شده با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برای شما برطرف کنیم.

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

سوالی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند!
Call Now Buttonتماس بگیرید! 02168402